Survivor Yarışmacısı Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan’dan Yürek Burkan Sözler!

TV8 ekranlarının fenomen yarışması “Survivor” 2020’e damgasını vuran Şarkıcı Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan oldu. Dominik’te kıyasıya rekabetin yaşandığı yeni bölümde gönüllüler takımından Tayfun Erdoğan’ın çocukluğu ve babası Emrah hakkındaki itirafı herkesi şoke etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programı bu akşam 6. bölümüyle ekranlara gelecek. Survivor’ın ilk bölümünden bu yana sessiz tavırları ve oyunlardaki performansıyla izleyenlerin dikkatini çeken Tayfun Erdoğan’ın bu akşam yayınlanacak olan Survivor yeni bölüm tanıtımında babası Emrah hakkında söyledikleri çok konuşuldu.

29 yaşındaki Tayfun Erdoğan babası Emrah ile ilk karşılaşmasını ve zorluk içinde geçen çocukluğu hakkında konuştu.

“DNA TESTLERİ İÇİN İĞNE OLUYORDUM”

Tayfun Survivor tanıtımında babasını ilk gördüğü zamanı anlatırken, “Çocukluğumdan beri ben babamı hiç tanımadım. Babamı ilk kez 7 yaşında bir televizyon ekranında gördüm. Daha önce babamı hiç görmemiştim” dedi. Şarkıcı Emrah’ın, sonradan büyük bir baskıyla kabullendiği ancak görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan, “Çok zor bir çocukluk geçirdim. O kadar zor zamanlardı ki 7 yaşındaki yaşıtlarım oyun oynarken birinci sınıfa giderken ben hastanelerde DNA testleri için iğne oluyordum” diyerek herkesi üzdü.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.