Survivor Yarışması’nın Unutulmaz Güzeli: Damla Can

Damla Can Kimdir?

Günümüzün en çok izlenen yarışma programı Survivor ile ekranların sevilen yüzü haline gelen Damla Can, Survivor All Star kadrosunda yer almış ve başarısıyla bizleri ekran karşısına kilitlemeyi başarmıştır. Survivor yarışmasında finale kalarak da bu başarısını kanıtlamıştır. Sportif yapısına tanık olduğumuz Damla Can, fiziği ile de ön plana çıkmaktadır. İnstagram sayfasında da gördüğümüz üzere, jimnastik, step ve aerobik sporları ile ilgilenmektedir. Survivor yarışmasından sonra Survivor Panorama programında sunuculuk yapan başarılı güzel, gün geçtikçe başarısına başarı katmaya devam etmektedir. Dilerseniz Damla Can Kimdir? yakından tanıyalım.

Bisiklet Severlere Müjde! ETİ Sarı Bisiklet ile Damla Can Yararlı Videolar ile Karşınızda

View this post on Instagram

A post shared by Damla Can (@damlacan)

Damla Can ile birlikte ETİ’nin Sarı Bisiklet önderliğinde yararlı bilgiler videolar aracılığı ile veriliyor.

Yukarıda sadece bir videonun örneğini paylaştık. Özellikle bisiklet severlerin ilgiyle takip edeceğini düşündüğümüz için diğer videoların içeriklerinden de bahsetmek istiyorum: Sürüş öncesi güvenlik kontrolü nasıl yapılır?, Doğru kadro boyu seçimi ve sele ayarı nasıl yapılır?, Patlak lastik tamiri nasıl olur? gibi birçok içerik ile karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu içeriklere damlacan İnstagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Survivor Panorama’nın Güzel Sunucusu Damla Can Kimdir?

Survivor yarışmasına damga vurduktan sonra Panorama’nın başarılı bir sunucusu haline geldi.

1990 yılında İstanbul’da doğan Damla Can, fiziğinden de anlayacağımız üzere genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlamış ve bu ilgiyi bir meslek haline dökerek özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Jimnastik, step ve aerobik sporlarının çalıştığı alanda en çok ilgilendiği sporlar olduklarını görüyoruz. 2016 yılında Survivor Yarışması’na katıldıktan sonra hayatında ayrı bir dönüm noktası yaşayan Damla Can, 2016 yılında Survivor’da sergilediği başarı ile finale kadar gitmiştir. Daha sonra 2018 yılında Survivor All Star’a katılmış ve Survivor Yarışma hayatı ona Survivor Panorama’da sunuculuğu getirmiştir. Damla Can şu an çok sevilen, başarılı bir yorumcu ve sunucudur.

Spora Aşık Olması Fiziğine de Yansıyor!

Damla Can’ın İnstagram profilinde sıklıkla spor ile ilgili fotoğraflara rastlanmaktadır. Gördüğümüz üzere tam bir spor ve sağlıklı yaşam aşığı!

Damla Can’ın spora olan ilgisi takipçilerini de spora ilgi göstermeye yöneltiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.