Survivor’da Büyük Ödül Olarak Verilen Samana Nerede? İşte Samana’nın Konumu Ve Özellikleri

TV8’in reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2020’de dün akşam yayınlanan bölümde büyü ödül için yarıştılar. Kazanan Berkan, Barış, Nisa ve Cemal Can’ın oluşturduğu Kırmızı Takım kazandı. Survivor’da yarışmayı kazanan takım büyük ödül için Samana adası’na gitti. İzleyicilerde adaya hayran olurken daha sonra birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı.

Kırmızı takım Ada’da ata binip, eğlenceli vakit geçirdi. Takım üyeleri hem şelaleden atladı, hem yanında yemek yedi. Denizin tadını çıkarıp sörf yaptılar.

Peki izleyiciler tarafından merak edilen Samana nerede?

Survivor’da Büyük Ödül Olarak Verilen Samana Nerede? İşte Samana’nın Konumu Ve Özellikleri

Avrupalılar tarafından keşfedilen Samana Adası Dominik Cumhuriyeti’nde bulunuyor ve Atlantik Okyanusu kıyısında bulunuyor.

Oldukça yeşillik ve çeşitliliğinin bulunduğu adada ayrıca çok çeşitli palmiye türleri bulunuyor.

Tüm bu güzellikler insanı büyülerken ayrıca doğası dışında plajlarıda bulunurken doğa aşığı insanlarında listelerinde bir numaraya yazılıyor.

Samana Bölgesi; ana şehir Santa Barbara de Samana Las Galeras, Las Terrenas, El Limon ve Sanchez kasabalarından oluşuyor. Las Galeras dünyanın en güzel plajları sıralamasında ilk 10’da yer alan Rincon Plajı ile, El Limon da şelaleri ve tropikal ağaçlarıyla meşhur.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.