Survivor’da Yarışmacıyla Yakınlaşan Ivana Icardi’nin Olay Görüntüleri!

Daha önce yaşadığı skandallar ve ağabeyinin eşi Wanda Nara ile yaşadığı sürtüşmelerle adından söz ettiren PSG forması giyen Mauro Icardi’nin kız kardeşini Ivana Icardi, İspanya’da Survivor’a katılmıştı.

Mauro Icardi’nin kız kardeşi Ivana Icardi, İspanya’da yayınlanan Survivor yarışmasının en büyük yıldızlarından.

Ivana Icardi’nin adı bugünlerde bir aşk iddiasıyla anılıyor. Ivana’nın Survivor’daki yarışmacılardan Uruguaylı Hugo Sierra ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Ivana Icardi programın yayınlanan son bölümünde Hugo Sierra ile ilgili, “Böyle birini iyi ki tanımışım. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Survivor’da Ivana Icardi’nin Hugo Sierra ile yakınlaştığı görüntüler İspanya’da büyük yankı uyandırdı. Magazin sayfaları o görüntüleri, ‘Skandal’ başlıklarıyla manşetlerine taşıdı.

2016 yılında Arjantin’de Big Brother yarışmasına katılan, sonrasında da aynı yarışmanın İtalyan versiyonunda boy gösteren Ivana, bu kez şansını Survivor’da şansını deniyor.

Kazananın 200 bin euroluk büyük ödülün sahibi olacağı yarışmada Ivana Icardi de iddialı olduğunu dile getirdi.

“Yarışmada mümkün olduğunca ilerlemek istiyorum” diyen Ivana Icardi, “Her şeyi başarabileceğimi göstermek için çok çabalayacağım. Motivasyonum çok büyük” ifadelerini kullanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.