Survivor’da Yaşadığı Aşk Sona Eren Ivana Icardi, Aynı Yarışmadaki Başka Yarışmacı İle İlişkiye Başladı

İspanya’daki Survivor yarışmasına katılan ve adın adada yaşadıkları ile gündeme taşıyan Ivana Icardi, en son yaşadığı aşk ile magazinde yer almıştı.

Survivor’da yarışan katılan PSG’li yıldız Mauro Icardi’nin kardeşi Ivana Icardi, daha çok ada yaşantısı ile insanların ilgisini çekmişti.

Survivor’da yaşadığı aşk sona eren Mauro Icardi’nin kardeşi Ivana Icardi, bir başka yarışmacıyla ilişkiye girdi

Yarışmada performansından daha çok adadaki aşkı ile konuşulan Ivana Icardi’in bu ilişkisinin daha sonra ne olduğu da merak uyandırmıştı.

Yarışma bittikten sonra aşk yaşadığı yarışmacı ile de aşkı biten Ivana Icardi,  yine bir aşk ile gündeme geldi. Survivor’da yaşadığı aşk sona eren Icardi, bir başka yarışmacıyla yemek sonrası ilişkiye girdi. Diğer yarışmacı arkadaşları ise çıkan sesten rahatsız olduklarını dile getirdiler.

Yarışmacılardan Hugo Sierra ile aşk yaşayan, hatta yarışmadaki iletişim ödülünü kazandıktan sonra Sierra’yı annesi ile tanıştıran Ivana Icardi’nin aşkı, yarışmadan elendikten sonra bitti.

Yabancı basında yer alan iddialara göre Ivana Icardi, Hugo Sierra’dan ayrıldıktan sonra başka bir yarışmacı ile ilişkiye başladı. O isimse yarışmacı Jose Antonio Aviles.

Elenen yarışmacılar ve yapım ekibi, otelde hep birlikte yemek yemiş ve bir şeyler içmek için dışarı çıkmışlardı. O sırada yakınlaştığı iddia edilen  Icardi ile Aviles’in ayrıca geceyi de birlikte sonlandırdığı iddia edildi.

Icardi ve Aviles’in yer aldığı yemekte olan eski yarışmacılardan biri ise Icardi ile otelde aynı odada kaldığını ve odaya döndükleri zaman ikilinin ilişkiye girmelerinden rahatsız olduğunu söyledi.

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.