SushiSwap’e Rakip: BurgerSwap

10 Eylül tarihinde Türkiye çıkışlı olan BurgerSwap sadece birkaç günde, yüz milyonlarca dolarlık likidite kazandı. Binance Smart Chain tabanlı bu projeye bir göz atalım.

BurgerSwap Nedir?

Yatırımcıların Gözünden Kaçmadı

Bu hızlı sıçrayışıyla kripto para ile uğraşanların dikkatini çekti ve BurgerSwap hakkında yoğun araştırmalar başladı. Bu araştırmacıların başında ise Binance Smart Chain’in CEO’su Changpeng Zhao da bulunuyor. Araştırmaları sonra projenin Türkler tarafından geliştirildiğini gören Zhao konuyla ilgili bit tweet attı. Bu tweet’in ardından daha çok kişi Burgerswap ile ilgilenmeye başladı. Aynı zamanda bu tweet sonrasında Binance, borsasına Burger token’larını da ekleyeceğini ve kullanıcıların rahatça ulaşabileceğini de belirtti. İşte diğer bir içeriğimiz Alpha Coin!

Burger Coin Nedir?

Her projenin kendine ait bir token’ı olduğu gibi BurgerSwap’in token’ı da Burger Coin. Sistem aynı şekilde işliyor. Likidite havuzlarına katkı sağlarsanız, Burger Coin kazanıyorsunuz.

BurgerSwap’in Farkı Ne?

  • Öncelikle Burger Coin sahibiyseniz, proje hakkında söz hakkına sahip oluyorsunuz. Diğer projelerden farklı olarak oy kullandığınız zaman staking hakkı kazanıyorsunuz. Ayrıca işlem ücretleri, madencilik hızı gibi konularla da ilgilenebilirsiniz.
  • Ethereum ağının popülerliği ve kullanıcıların artmasıyla işlem hızlarıyla baş edemiyor. Hızlı işlem istiyorsanız çok para ödemek zorundasınız. Oysa BurgerSwap Binance Smart Chain tabanlıdır. Çok daha düşük ücretlerle hızlı işlemler yapabilirsiniz.

Burgerswap Resim Platformu; https://burgerswap.org

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.