Swipe Token Nasıl Alırım?

Son güncelleme:

Swipe, kullanıcıların çeşitli kripto para birimlerini satın almasını, satmasını ve harcamasını sağlayan çok varlıklı bir dijital cüzdan uygulaması ve Visa banka kartıdır. Swipe, Swipe Network’ü çalıştırmak için Ethereum blok zincirini kullanır.

Swipe, kullanıcılarının Swipe Token (SXP) tarafından desteklenen platformunda zincir dışı ve zincir üstü işlevi birleştirmeleri için iki katmanlı bir yaklaşım kullanır. Zincir dışı kullanım için, desteklenen kripto para birimleri anında fiat’a dönüştürülebilir ve satış noktasında kullanılabilir. Swipe Network platformda etkinleştirildiğinde, kullanıcılar, işlevlerini gerçekleştirmek için doğrudan zincir üzerinde SXP kullanan bir akıllı sözleşme cüzdanı alırlar. Swipe Network’te işlevler çağrılırken, bu SXP ücretlerinin %80’i otomatik olarak yakılarak deflasyonist bir arz modeli oluşturulur.

Piyasa Değeri ₺985.712.118 TRY

Kullanıcılar bugün SXP’yi aşağıdaki şekillerde kullanabilir:

  • Para Birimi: Kullanıcılar bir finansman kaynağı olarak SXP’yi seçtiklerinde, Euro’ya dönüştürülmek ve milyonlarca satıcıda harcanmak üzere Swipe Visa kartında kullanılabilir.
  • Stake Etme: Daha yüksek seviyeli kartları, indirimleri ve ödül geliştirmelerini almak için, kullanıcıların zincirde kilitli olan SXP’yi yatırması gerekir.
  • Ücretler: Swipe Network platform içinde etkinleştirilirse, kullanıcılar SXP’yi platformdaki dönüşüm ücreti ve para çekme ücretleri gibi tüm ücretler için kullanabilirler.
24 Saatlik Hacim: ₺788.490.689 TRY

Swipe Değerleri

Piyasa Değeri: $134,78M
Piyasadaki Arz: SXP73,17M
Toplam Arz: SXP0
(24S) Hac.: $64,40M
Değ (7G): +7,76%

Nasıl Satın Alırım?

Şu anda, Swipe (SXP), birçok sayıda kripto para birimi borsasından satın alınabilir. Swipe (SXP) ticareti yapan borsalardan birinde ticaret hesabınızı oluşturduktan sonra, BTC veya ETH’nizi Coinbase’den o belirli borsaya aktarmanız gerekecektir. Bu, bir cüzdan sistemi aracılığıyla yapılır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.