Taha Duymaz: Alayına Caz 4.5 Milyon İzlemeyi Geçti!

Son güncelleme:

Hatay’ ın Yayladağ ilçesine bağlı Güveççi Köyü’ nde yaşamaktadır. Taha Duymaz, 1 Eylül 2003 yılında Yayladağ ilçesinde doğmuştur.18 yaşındadır. 12 çocuklu ailenin 11′ incisi olarak dünyaya gelmiştir. Taha Duymaz’ ın 7 kız 5 erkek kardeşi vardır. Taha Duymaz’ ın babası ve annesi çalışamamaktadır. Taha Duymaz’ ın babası koah hastası, annesi ise kronik astım, sedef ve migren hastasıdır. Ayrıca 20 yıldan beri psikolojik tedavi de görmektedir. Maddi yetersizliklere rağmen küçük mutfağında yemek videoları çekerek ün kazanmıştır. Videolarını kız kardeşi çekmektedir. Devlet tarafından verilen aylık 800 TL ile geçimlerini sağlamaktadırlar. Çekmiş olduğu videolar sosyal medyada hızlı bir şekilde yayılmıştır. Aşçı olmayı hayal ettiğini söylemektedir. Evlerinin yetersiz ve küçük olduğundan bahseden Taha Duymaz, sosyal medyada yaşadığı mobbing yüzünden duygusal olarak çok yıprandığını belirten açıklamalarda bulunmuştur. Gönderilerinin altına gelen ağır küfürler, tehditler, yalancılık ile suçlama barındıran yorumlara Taha Duymaz, çok üzülmektedir. Taha Duymaz küçüklüğünden beri mide bulantısı ve baş ağrısı nedenleriyle arabaya binememektedir, sadece bir kere köyden çıkıp psikoloğa gidebilmiştir.

Taha Duymaz, hakkında yapılan rencide edici ve küfür içeren yorumlara canlı yayınlarında aynı şekilde karşılık verdiği için bir süre instagram adresi kapatıldı. Taha Duymaz bu konudaki pişmanlıklarını dile getirdi. Şimdilerde ise 1 milyon takipçili bir hesaba sahiptir. Taha duymaz, sosyal medyanın konuşulan isimlerindendir. Hakkında yakın bir zamanda ifşa haberleri çıkmıştır.

Instagram fenomeni Taha Duymaz, hakkında yapılan ifşa iddialarıyla ilgili detayları canlı yayında arkadaşına anlattı. Taha Duymaz, iddialar hakkında gerekli açıklamayı yaptığını, sevenlerinin ona inandığını ve çıkan haberlerin gerçekliğinin bulunmadığını aktardı. Kendisine atılan iftiraları çok saçma bulduğunu söyledi. Taha Duymaz’ ın yaptığı yemeklerin uzun halini ve detaylı tariflerini paylaştığı bir Youtube kanalı da vardır. Taha Duymaz isimli Youtube kanalının 228 bin abonesi vardır. Ayrıca Taha Duymaz’ ın 24 Kasım 2020 tarihinde yayınlamış olduğu “Alayına Caz” isimli parçası 4 milyon görüntülenmeye sahiptir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.