Deep Blue Club

Tasarımlarıyla Öne Çıkan Şirket: Bosphorus Design

Son güncelleme:
Bosphorusdesign

Web tasarım‘da son zamanların popüler şirketler arasında yer alan Bosphorus design’i konuşuyoruz bugün. Birçok dalda hizmet veren ve verdiği hizmetler ile gündeme gelem bu web sitesi hakkında birçok soru da merak ediliyor. Bosphorusdesign Nedir? Bosphorusdesign Hangi Alanda Hizmet Veriyor? Bosphorusdesign Kimlerle Çalışıyor? gibi sorular akılarda cevaplanmayı beklemesin hepsini bu yazımızda cevaplıyoruz.

Bosphorusdesign Nedir?

Bosphorusdesign web sitesi iddialı bir cümle ile bizi karşılıyor. Dünya Standartlarını Web Sitenizde İnceleyin! Biz farklıyız, sizde farklı olun cümlesi ile herkesten farklı olduklarını dile getiriyor. 2012 yılında kurulan bir medya ajansından fazlası olan bosphorus design kendine has tarzı ile kısa sürede en çok tercih edilenler arasına girdi.

Bosphorusdesign

Şirketlere yüksek kalitede hizmet sunmak için her zaman yanınızda olan Bosphorusdesign birbirinden tecrübeli çalışanları ile hizmet vermektedir. Bu çalışanlar ile şirketlerinizi geliştiriyor ve en üst zirvelere taşıyorlar.

Bosphorusdesign Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Bosphorusdesign birçok alanda da hizmet veriyor. Aldığınız kaliteli hizmetler sayesinde şirketinizi bir üst noktaya taşımanıza yardımcı oluyor. 8 kategoride hizmet veren Bosphorusdesign‘da kendinize en uygun hizmeti bulmak da çok kolay.

1)Tanıtım Kategorisi : Türkiye’de popüler platformlarda şirketinizin tanıtım yazısı hazırlanıyor ve paylaşılıyor. Bu tanıtım ise şirketinize çok büyük katkılar sağlıyor.

2)Tasarım : Markanız için en doğru ve uygun tasarımı yine Bosphorusdesign tarafından sahip olabilirsiniz. Etkileyici bir izlenim bırakmak istiyorsanız en doğru seçim bu olacaktır.

3)Yazılım : Bu hizmet sayesinde firmanız için en doğru istatistik ve verileri hesaplayarak sıfırdan bir siteye sahip olabilirsiniz.

4)Seo : Markanızı arama motorlarından en üst sayfada göstermek ve birçok özellikten yararlanmak bu alacağınız hizmet sayesinde çok kolay.

5)Güvenlik : Bosphorusdesign olası hırsızlıklara, çalıntılara karşı güvenlik unsurunu da sizler için sağlıyor.

6)Reklam Stratejisi : Gerekli reklamları sağlamak ve bu sayede birçok kişiye ulaşmak markanız için avantaj sağlayacaktır. Doğru reklam ile daha fazla kişiye erişmek Bosphorusdesign sayesinde mümkün.

7)Mobil Uygulama : Markanız için birçok kişiye ulaşmak hatta dünyaya bu sayede açılmak en çok istenilen durumlardan biri. Karışık gibi gözüken bu durum aslında hiç de karışık değil. Çünkü Bosphorusdesign IOS ve Android uygulamaları kolayca hayata geçiriyor.

8) IT & Sunucu : Bu hizmet ile firmanıza ait birçok mekanik özellikleri anlamak ve halletmek Bosphorusdesign tarafından sağlanabilir. Sunucu taşıma, değiştirme ve optimizeler için destek alabilirsiniz.

Bosphorusdesign Kimlerle Çalışıyor?

Bosphorusdesign bu zamana kadar 16 tecrübe 144 müşteri memnuniyeti sağladı. Birçok marka ile farklı konularda çalıştı.

Bosphorusdesign

sablonreklam.com Tabela & Mimarlık, çolakoğlu.com.tr Nakliyat Şirketi, alioglugida.com Gıda Şirketi, ulusuyonakliye.com Nakliyat Şirketi, mydiamondvip.com My Diamond Vip, alioglucatering.com Catering Şirketi gibi birçok markayı görmek mümkün. Sizlerde kolayca Bosphorusdesign sitesine ulaşabilir, farklı dallar üzerinden destek alabilirsiniz.

Bosphorusdesign İnstagram

Bosphorusdesign’a Ulaşmak Çok Kolay

Bosphorusdesign.com ile web sitesine kolayca ulaşabilir hangi alanda hizmet almak istediğinizi inceleyebilirsiniz. . Bosphorus design İnstagram üzerinden alacağınız hizmetten, ayrıntılı içeriklere kadar pek çok paylaşım yapıyor. bosphorusdesigntr adlı kullanıcı adı ile medya ajansını takip edebilirsiniz. Tasarım yaptırmak için ulaşabilirisiniz.

https://g.page/BosphorusDesignMedya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.