Taşınabilen ve Giyilebilen Süt Pompası Willow Pump

Son güncelleme:

Sürekli koşuşturma halinde olan ve çalışan anneler için en büyük zaman kaybı bebeklerini emzirmek. Bebekleriyle oynamak, zaman geçirmek yerine emzirme ile büyük zaman kaybı yaşayan anneler bu durumdan son derece şikayetçi. Çalışan ve süt pompası kullanan anneler, aşırı gürültülü cihazlar ve toplama kabı kullanıyorlar. Ancak artık bu durum son buluyor.

Willow Pump nedir?

Pille kolaylıkla çalışabilen, ses çıkarmayan ve sütyen içine takılabilen Willow Pump, bebeğinize süt verme konusunda son derece avantajlı bir ürün olarak karşımızda. Anneler artık süt pompalama işine uzun süre ayırmadan bebekleriyle daha uzun süre vakit ayırabilecek.

Peki Willow Pump nedir? Willow Pump nasıl kullanılır? Willow Pump avantajları nedir? Willow Pump özellikleri nedir? Willow Pump fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Willow Pump nedir?

Willow Pump özellikleri nedir?

Willow Pump nedir? Willow Pump nasıl kullanılır? Willow Pump, annelerin çocuklarına süt vermesi için son derece kullanışlı özelliklere sahio bir süt pompası. Küçük ve sütyen içine takılabilen Willow Pump, pille çalışıyor. Diğer cihazların aksine oldukça sessiz çalışan Willow Pump, gittiğniz her yerde kolayca süt pompalamanızı sağlıyor. İçinde bulunan torbalarla sütün soğumasını da engelleyen bu ürün anneler için kurtarıcı özelliklere sahip.

Willow Pump özellikleri ve avantajları nedir?

Willow Pump avantajları nedir?

Willow Pump avantajları nedir? Willow Pump özellikleri nedir? Willow Pump üretici firma başkanı ve CEO’su olan Naomi Kelman bu ürün için şu sözleri söylüyor; “Göğüs pompasına göre hayatınızı planlamaktansa çocuğunuzla oynayabilir ya da başka işlerinizi yapabilirsiniz.”

Willow Pump, annelerin hem zaman kazanmasını sağlıyor hem de süt pompalama işlemini basit birr yöntemle gerçekleştirmesini sağlıyor. Oldukça küçük yapıya sahip olan ürün diğer süt pompalarından oldukça farklı. Daha sessiz ve hemen her yerde kullanılabilen Willow Pump, anneler için vazgeçilmez bir ürün olabilir.

Willow Pump fiyatı nedir? Willow Pump 499 Dolar fiyatıyla piyasaya sürüldü. Anneler için fazlasıyla kolaylık sağlayan özelliklere sahip olan bu ürün yakın zamanda tüm anneleri mutlu edecek gibi duruyor. Süt pompalama işlemiyle uzun süreler uğraşmayan anneler artık bebeklerine daha fazla zaman ayırabilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.