Tatile Gidilebilecek En Ucuz Yerler

Son güncelleme:

Yoğun ve stresli iş hayatı ve bunun yanı sıra eviyle, çocuklarıyla ilgilenen anne babalar kendilerine vakit ayırmayı mutlaka unuturlar. Fakat daha sonra bunun eksikliğini şiddetlice içlerinde hissederler. Tam da böyle bir zaman da tatile çıkmak çok doğru  bir karar olacaktır. Tatili uygun fiyatlarla yapmak için belirli bir kaç yer vardır.

Kuzuluk Tatil Beldesi

Herkes tarafından kaplıcaları ile bilinen Sakarya kuzuluk, otelleriyle ve bir kaç kişinin rahatlıkla kalabileceği evleriyle oldukça idealdir. Özellikle indirim günlerine denk gelinirse tatil yapmak daha zevkli bir hal alır. Muhafazakâr yaşayan kişiler için de ideal bir tatil yeridir. Bayanlara özel ve erkeklere özel havuz imkânı da sunar.

Armutlu Tatil Beldesi

Aynı şekilde Adapazarı Armutlu evleri denizin, parkın ve oyun aletlerinin zevkini yaşayarak stres atmanıza vesile olacak en güzel yerlerin başında gelir. Stres atmak için doğanın sunduğu harika manzaralar ve rahatlatıcı denizin yanında, Armutlu evleri civarındaki luna park olve odadaki oyun imkânları harika olacaktır. Çocuklu aileler için de bu yönden idealdir. Çok uygun fiyatlarla birçok alternatif sunan tatil beldesidir. Ayrıca manzaranın da harika oluşu temiz hava alarak dinlemenize vesile olacaktır.

Çayır Çimen Evleri

Sakarya Sapanca’ da bulunan doğa içerisindeki çayır çimen evleri tatil yapmanın en iyi geleceği ve hissedebileceği yerlerden birisidir. Tatil denince sadece otel ve havuz düşünmemeli bilakis doğa ve onun bizlere sunduğu alternatifler tercih edilmelidir. Harika doğa  manzarası ile sizi rahatlatacak olan çayır çimen evlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bolu Sarot Termal Park

Diğer seçeneklerle arasında biraz fiyat farkı bulunsa da indirimli özel günlere denk gelindiğinde mutlaka gidilmesi gereken bir tatil yeridir. Bölünün dağ manzarası ve üst tarafta oluşundan dolayı tüm manzaralara hâkim oluşu ile Bolu Sarot incelenmesi gereken bir tatil yeridir. Bayanlara ve erkeklere özel üstü açık havuz imkânları ile de ayrı bir zevk verir. Özellikle kış aylarında karlı vakitler de gidilirse tadına doyum olmayacak bir tatil geçirmiş olacaksınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.