Taylan Antalyalı İtalya’nın Dev İsimlerinin Gündeminde

Galatasaray sezonda iyi performansını sürdürüyor. Oyuncuların yüksek performansı hem Galatasaray’a başarı getiriyor hem de oyunculara. Maçlarda gösterdikleri başarı ve performansla oyunculara transfer teklifleri yağıyor. Bu oyunculardan biri de Galatasaray’ın bu seneki sezonunda kendini kanıtlamış olan Taylan Antalyalı. Taylan Antalyalı hangi takıma transfer olacak? Galatasaray’ın sezondaki durumu ne?

Taylan Antalyalı Yükselişe Geçti

Taylan Antalyalı Hangi Takıma Transfer Olacak?

Geçen sezon bu başarıyı yakalayamayan Taylan Antalyalı, bu sezon resmen sahalarda devleşti ve Fatih Terim‘in gözdelerinden biri oldu. Galatasaray bu sezon sonunda büyük bonservis ücretleri almayı bekliyor. Avrupa’nın devlerinden olan İtalya takımları Taylan Antalyalı ile ilgileniyor. Taylan Antalyalı’ya hangi takımlar talip oldu?

Taylan Antalyalı’ya Gelen Teklifler

Taylan Antalyalı

Taylan Antalyalı’ya İtalya’dan gelen teklifler 3 Serie A kulübünden geldi. Avrupa’nın devlerinden gelen teklifler başarılı ve deneyimli orta saha oyuncusunun kararını etkileyebilir. Galatasaray ne kadar bonservis ücreti alacak?

Galatasaray, Taylan Antalyalı’dan Ne Kadar Bonservis Ücreti Alacak?

Henüz görüşmeler başlamadığı için bir transfer durumu söz konusu değil. Bu sebeple alınacak ücretler henüz belirsiz. Teklif gelen kulüplerden 2’si Avrupa kupalarında mücadele etmeye devam ediyor.

2 Büyük İtalyan Kulübü Taylan Antalyalı’ya Talip

Taylan Antalyalı’ya Avrupa’dan Teklif

Avrupa kupalarında mücadele etmeyi sürdüren İtalyan kulüpleri Juventus, Lazio, Atalanta, Milan, Roma ve Napoli olarak görülüyor. Bu kulüplerden ismini henüz bilmediğimiz 2 büyük İtalyan kulübü, Taylan Antalyalı’nın transferini gözden geçiriyor. Bu sezon Galatasaray’da forma giyen ve 27 maçta sahaya çıkan Taylan Antalyalı, 1 gol ve 2 asistlik performansla oynadı. Galatasaray’la ilgili diğer haberler;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.