Tek Bir Kaydırmada Her Şeye Ulaş : FLM (Flamingo) Coin

FLM Coin : Flamingo projesi NEO blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Aynı zamanda Ethereum’un yüksek maliyet ve tıkanıklığından kurtulmasını sağlamaktadır.

Flamingo Coin Nedir?

Flamingo, arka uç ve ön uç sorunlarını tek bir platform altında hallederek kullanıcılarına çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Flamingo bir DeFi protokolüdür. Platformun sağlıklı çalışabilmesi için ağ üzerindeki işlemler farklı bileşenlere bölünmüştür. Şu anda sistem NEO varlıkları için ” NeoLine”, Ether sahipleri için ” Matemask ” ve ONT token sahipleri içinde Cyano cüzdanlarını kullanmaktadır.

Flamingo’yu Meydana Getiren 5 Temel Bileşen

  • Takas : Otomatik zincir içi piyasa yapıcılığını idare etmektedir. Likidite sağlamak için ana blok zincirindeki sarılmış jetonlarla etkileşime girer. Likitide sağlayıcıları yani LP’ler NEP-5 ile jetonlar sağlayarak bir havuzda birleşirler.
  • Sarmalayıcı : Bu bileşen blockchain varlıklarının zincirler arası etkileşimini güçlendirmek için kullanılmaktadır. Wrapper, Bitcoin, Ethereum ile çalışmaktadır. Bu platformlardan gelen tokenler NEP-5 jetonuna dönüştürülür ve sarılır. Böylelikle NEO ağında kullanılabilir.
  • Vault : Varlıkların yönetimi ve madencilik için bir arayüz sağlamaktadır. Kasa stakerları FLM jetonu kazanırlar.
  • Perp : Perp kelimesi kalıcı anlamına gelmektedir. Buradan esinlenilerek kalıcı sözleşmeler için tasarlanmıştır.
  • Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon : Flamingo, topluluğun optimum katılımını sağlamak için bu organizasyonu kullanmaktadır. Bu proje; belirteç ekonomisi, işlevsellik değişiklikleri ve parametre yapılandırması sorunlarına çözüm üretmek için vardır.

Flamingo’yu benzersiz yapan şey; birden fazla merkezi olmayan finans aracını ortak bir ekosistemde birleştiren tekil bir platform olarak konumlandırılmasıdır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.