Teknik Direktör Emre Belözoğlu Olursa Gustavo Takımdan Ayrılacak

Luiz Gustavo

Fenerbahçe‘de oynayan Luiz Gustavo‘nun önümüzdeki sezon kariyerine başka bir takımda devam etmek istediği öğrenildi. Ancak başka takımı istemesinin arkasında yatan olay ise herkesi şaşırttı. Arada kıskançlık oluştu haberleri çıktı, takımın kaptanı ise sessizliğini korudu

Luiz Gustova

Luiz Gustova

Luiz Gustova, ön libero mevkisinde oynayan Brezilyalı bir futbolcudur.  Süper Lig takımlarından Fenerbahçe’de ise forma giymektedir. 33 yaşında olan yetenekli futbolcu, açıklamaları ile herkesi şok etti.

Luiz Gustova Fenerbahçeden Ayrılıyor mu?

Emre Belözoğlu‘nun teknik direktör olması halinde yedek kalacak olan Brezilyalı futbolcu, takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Sarı-lacivertli kulüp yetkililerinin ise Luiz Gustov’nın düşen performansını göz önünde bulundurdu ve bu ayrılma kararına sıcak baktıklarını belirttiler.

Luiz Gustova

Bunun altında yatan Emre Belözoğlu olayı ise taraftarları üzdü. İkili arasında bir kavga mı var bu ayrılma kıskançlık yüzünden mi soruları ise herkesi meraklandırdı. Yağız Sabuncuoğlu’ndan gelen açıklama ”Luiz Gustavo, hem menajerine hem de yönetime takımdan ayrılmak istediğini iletti. Teknik Direktör Emre Belözoğlu olursa; Gustavo takımdan ayrılacak. Kalmak istemiyor.” cümleleri ile de karar kesinleşti.

Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu, 2008 yılının Temmuz ayında €4,5 milyon bedel ile Fenerbahçe’ye  transfer olarak geldi. Tecrübeli olması nedeni ile Fenerbahçe’ye geldiği ilk sezonda 2. kaptan oldu. İlk sezonda beklenenleri pek karşılayamayan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’deki ikinci sezonunda ise Süper Lig’de 2009-2010 sezonunun en iyi futbolcusu seçildi.

Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu Fenerbahçe‘deki 3. sezonunda ise 27 maçta forma giydi 3 gol atıp 6 asist yaparak Fenerbahçe’nin Süper lig şampiyonluğuna katkı yapmıştır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.