Teknik Direktör Terim, Okay Yokuşlu’yu…

Galatasaray‘ın teknik direktörü Fatih Terim, maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar:

”İlk maçlar hep zordur. Kazandığımız için mutluyuz. Bütün maç boyunca oyunun hakimiydik. İkinci yarıda, bir maçta kazanılabilecek ne kadar pozisyon varsa daha fazlasını ürettik. Çabuk ve direkt paslarla kaleye gittik. Bu bizim adımıza sevindirici. Oyun hiçbir zaman aleyhimize dönmedi. Çok pozisyona girdik. Bunların gol olması lazım. Sonuç olarak ciddi bir sınavda yapılabilecek her şeyi yapmışız. Belhanda veya bir başkası, hepsi iyi oynadılar. 5 Ekim’e kadar ne olur ne biter bilmiyorum. Her oyuncu bizim için değerli. Futbolun profesyonel yanı bu. Her şey olabilir. Maddi olanakların bu kadar zorlandığı bir ortamda tasarruflar her türlü kullanılabilir. Bir bildikleri vardır.”

Terim, maç sonu açıklamalarda bulundu.

”Okay’ı İstedik Fakat Olmadı”

”Keşke imkanımız olsa da ucu açık bir toplantı yapabilsek. Kimleri isteyeceğimizi istediğimizi söyleyebilsek… Okay’ı istedik, ama maalesef kulübü vermedi, olmadı. Ama istedik.”

Okay Yokuşlu Türk millî futbolcudur. La Liga ekiplerinden Celta Vigo forması giymektedir.

”Demek ki Doğru Yoldayız”

Fatih Terim, Okay Yokuşlu transferinin olmayacağını söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: ”Keşke bir imkanımız olsa da ucu açık bir toplantı yapabilsek ve kimleri istediğimizi ya da istemediğimizi söylesek. Okay Yokuşlu‘yu istedik, ona da çok niyetliydi ama kulübü izin vermedi. Muhakkak ki taraftarımız çok önemli, mutlu olsunlar ama bu bizim işimiz; bilsinler ki her şeyin bir sebebi vardır. Bizim hayatımız bu, 24 saat buna çalışıyoruz. O kadar değil, kulübün bu durumunda da kolay değil. Biz Galatasaray‘ız, hiçbir şey olmasa da biz herkes kadar iddialı oluruz. Yeni bir takım için, alacağımız oyuncuların bize para kazandırmasını, son takımının biz olmamasını istiyoruz. Tabii ki bir fırsat transferiyse yaşı önemli değil” dedi.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.