Telefon Kumandalarından Kurtaran Sonos Beam

Teknolojik ürünler evimizin her yerinde bulunan ve günlük hayatımızı kolaylaştıran eşyalar oluyor. Bu teknolojik ürünlerin tek olumsuz yanı ise hepsinin kendisine ait kumandasının olması. Bazen kaybolan kumandayı evin içinden arıyoruz. Ya da hangi kumanda hangi ürünün unutmak bile mümkün olabiliyor. Ancak bu durum artık problem olmaktan çıkacak gibi görünüyor. Çünkü hoparlör olarak da kullanılan Sonos Beam sizi evinizdeki kumandalardan kurtarıyor. Teknolojinin bize sunduğu bu yeni kolaylığı çok seveceksiniz.

Sonos Beam nedir?

Peki Sonos Beam nedir? Sonos Beam nasıl kullanılır? Sonos Beam özellikleri nedir? Sonos Beam avantajları nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Sonos Beam nedir?

Sonos Beam nasıl kullanılır?

Sonos Beam, evinizin her yerini kaplayan kumandalardan kurtulmanız adına çözüm olmak olarak karşımızda. Piyasaya 399 Dolar fiyatla sürülen Sonos Beam hoparlör, akıllı bir hoparlör olarak sosli komutla isteklerinizi yerine getiriyor. Örneğin televizyonu kapatmak istiyorsanız bu hoparlöre televizyonu kapatmasını söylemeniz yeterli olacaktır.

Yüksek kalitede ses sistemi olarak kullanılan bu ürün hem akıllı ev sistemleri hem de kaliteli ses olarak kullanılabiliyor. Böylece bir üründen çok fazla hizmet alabilir ve ev içinde daha rahat hayat kalitesine ulaşabilirsiniz.

Sonos Beam özellikleri ve avantajları nedir?

Sonos Beam özellikleri nedir?

Sonos Beam hoparlör ses kalitesi oldukça iyi olan bir hoparlör olarak karşımızda. Bu ürün sadece iyi kaliteli sesleri sizlere ulaştırmakla kalmıyor sesli komut özelliğiyle televizyon kumandalarından kurtulmanızı sağlıyor. Siri gibi akıllı ev sistemleri ile uyumlu bir şekilde görevini yerine getiren bu ürün ev içinde oldukça avantajlı bir ürün olacak gibi duruyor.

Sonos Beam avantajları nedir?

Sonos Beam ”konuşma geliştirme” moduna sahip olduğu için komutları daha başarılı bir şekilde yakalayabiliyor. Oturma odanızda size kolaylık sağlayacak bu ürün iyi ses kalitesine ulaşmanızı ve kumanda kontrollerini yerine getirmenizi sağlayacak. Böylece ev içinde keyfinizi daha rahat sürebileceksiniz.

Sonos Beam‘ın en büyük avantajı evinizin her yerinde kalabalık yaratan kumandalardan sizi kurtarması olabilir. Kumandalar artık teknolojik ürünlerin artmasıyla ev içinde karmaşaya neden olabiliyor. Hem onlara yer bulmak hem de hangi kumanda hangi ürüne ait düşünmemek için bu ürün büyük çözüm olarak kullanıma hazır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.