Telefonumuzun Baş Tacı ”Google Play”

Son güncelleme:

Gün içinde kullanılan tüm uygulamalara kolay erişmemizi sağlayan kahramanımız ”Google Play” konumuz. Android işletme sisteminin en çok kullanılan uygulaması olan Google Play‘i android kullanmaya yeni başlayanlar ya da henüz keşfetmemiş olanlar için detaylarıyla açıklıyoruz.

Google Play Nedir?

Google Play Nedir?

Google play nedir? Android kullanıcılarının büyük destekçisi olarak karşımızda Google Play.. Uçsuz bucaksız uygulama çeşitlerini indirmemizi sağlayan bu mağaza kısa zamanda uygulamaları indirmemizi ve kullanmamızı sağlıyor. Çağımızın en büyük kullanım alanı olan telefonları verimli kullanma haline getiriyor

Google Play Store. Ancak bu avantajlardan faydalanmak için telefonunuza Google Play Store’i indirmeniz gerekiyor. Sonrasında alışveriş yapmaya başlayabilir ve bin bir çeşit uygulamayı keşfedebilirsiniz.

Google Play Hizmetleri Nedir?

Google Play Hizmetleri Nedir?

Peki Google Play Store Hizmetleri Nedir? Google Play Store oyunlar indirmenizi, mağaza uygulamaları indirmenizi, film ve sosyal medya uygulamaları gibi bol çeşitli uygulamalara erişmenizi ve indirmenizi sağlayacak. Böylece telefonunuzu daha verimli kullanacak ve vaktiniz daha eğlenceli hale getireceksiniz.

Google Play Nasıl Kullanılır?

Google Play Nasıl Kullanılır?

Google Play Store Nasıl Kullanılır? Öncelikle Play Store ulaşımı için telefonunuzu kontrol edebilirsiniz. Çoğu android telefonda otomatik olarak mevcut olacaktır. Ancak yoksa Google Play Store’u indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play Store’a girdiğinizde karşınıza kategoriler ve arama butonu çıkar. İndirmek istediğiniz uygulamayı arama butonuna yazabilir sonrasında ”yükle” butonuna tıklayabilirsiniz. Uygulama telefonunuza kısa sürede iner ve uygulama kullanıma hazır olur.

Eğer Play Store’da bir uygulamayı satın alacaksanız öncesinde yorumlama ve puanlama seçeneklerine bakarak karar verebilirsiniz. Bu durum karar vermenize ardımcı olacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.