“Temizlik Benim İşim” Diyen Temizlik Avcısı: Kadir Ezildi

Son güncelleme:
Kadir Ezildi

TLC’ de yayınlanan yarışmayla başlayan ekran serüveni FOX Tv’ de devam eden Kadir Ezildi, “Temizlik Benim İşim” adlı programın sunuculuğunu yapıyor. Temizlik konusunda kendisine oldukça güvenen ve bu konuda iddialı olan Kadir Ezildi yaptığı açıklamalarla temizliği hayatının odak noktasına koymuş gibi duruyor.

Peki Kadir Ezildi’ nin temizliğe olan tutkusu nasıl başladı ?

Anne ve babasının ayrılığından sonra başlayan temizlik takıntısı süreç boyunca katlanarak şimdiki haline gelmiş gibi görünüyor.

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Kadir Ezildi, sosyal medyada paylaştığı videolarıyla fenomen olmayı, katıldığı televizyon programıyla da geniş kitlelere ulaşarak tanınmayı başardı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla kurduğu içten diyalogları bize yansıtan videolarındaki samimi tavırlarıyla seyircilere kendini sevdirdi. Kendine ait kalıplaşmış sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki tavırlarıyla tanıdığımız Kadir Ezildi, 1995 yılında dünyaya gelmiş. Anne tarafından Bayburt, baba tarafından ise Konyalı olduğu bilinmekte. İstanbul’ da annesi ve erkek kardeşiyle yaşamaktadır. Annesi ve erkek kardeşi Kadir Ezildi’ nin temizlik takıntısından dolayı oldukça mustaripler. Kendi evlerinde misafir gibi yaşadıklarını belirten anne ve erkek kardeş, bir yeri kirletmemek için çok çaba sarf ettiklerini söylüyorlar. Evde diken üstünde yaşadıklarını da vurguluyorlar.

Kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evinin dekorasyonuna harcayan Kadir Ezildi, sadece parasını değil zamanını da temizliğe ve temizlik malzemeleri alışverişine harcıyor. Markete gittiğinde en çok vakit geçirdiği reyonun temizlik malzemeleri reyonu olduğunu söyleyen Kadir Ezildi, tüm ürünleri en ince ayrıntısına kadar incelediğini belirtiyor. En sevdiği temizlik malzemesinin çamaşır suyu olduğunu, temiz olması için çiçeklere bile dökebileceğini söyleyerek temizlik takıntısına dikkat çekiyor. Takıntısının hastalık düzeyinde olduğunun kendisi de farkında olan Kadir Ezildi, tedavi olsa bile bu durumun değişmeyeceğini düşünüyor.

“Temizlik Benim İşim” Programı Sunucusu: Kadir Ezildi

FOX Tv’ de yayınlanan “Temizlik Benim İşim” yarışmasının sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi, aynı zamanda yarışmada temizlik de yapıyor.

Yarışmanın formatı gereği en iyi temizliği kendisinin yapacağını düşünen yarışmacılar, Kadir Ezildi ile birlikte oldukça kirli olan evleri temizleyerek kendilerini ispatlamaya çalışıyorlar.

Hafta içi beş gün süren bu yarışma serüveninde her gün bir yarışmacı pis evleri temizleyerek büyük ödül olan 10 bin TL’nin sahibi olmaya çalışıyor. Kadir Ezildi, sadece programın sunuculuğunu yapmakla kalmayıp her gün her yarışmacıya evi temizlemesinde yardım ediyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.