Deep Blue Club

Terapi Kampları

Son güncelleme:

Kamp yapmayı ve sanatı  sevenler için kamp önerim var. Sanat terapisi, kampları peki nedir bu terapi kampları? Kendi engin bilgilerime güvenerek kısaca sizler için özetleyeceğim bir kusurum olursa affola

Öncelikle aynı diğer kamplar gibi muhteşem doğa ile iç içe yaşayacağınız kamp ortamlarında yapılıyor.Bu açıdan diğer kamplardan pek farklı değil ancak bu noktadan sonra işler biraz değişiyor.

Kamplar bir çok sanat dalında yapılmakta doğanın kucağında huzur içinde belki hiç alanınız olmasa bile o sanat etkinliği içinde kendinize ait bir şeyler bulmaya çalışıyorsunuz.Mücadele verirken anlıyorsunuz ki öğrenmeye çalıştığınız ve ya uyguladığınız bu yöntem size gerçekten iyi gelmiş doğada doğal davranmayı öğretiyor..

Antalya bölgesinde geçen yaz yoga seramik ve resim alanında sıkça terapi kampları düzenlendi 3-7 gün arasında değişen kamp sadece kamp bu amaçla gelmiş kampçılar katılabiliyor buda uyum içinde terapinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Kış aylarında ise göller bölgesinde  genellikle müzik ve kişisel gelişim,psikoloji alanlarında kamplar düzenlenmekte ve kış ara dönemlerinde uygun zaman dilimlerinde mutlaka katılıp kendinizi sanatın büyüleyici gücüne teslim edip terapinin size sağlıklarını yaşayın mükemmel bir duygu .

Terapi kamplarının genel özellikleri bunlar gerçekten ruhunuzda bedeninizde iyileşme şehirden uzak doğa ile iç içe geçireceğiniz zaman varsa kesinlikle tavsiye ediyorum mutlaka bu kamplara katılın. Gerçekten kendinizde farklı bir siz bulabilir veya rahatlayıp mutluluğun tadını çıkarta bilirsiniz. Her zaman söylediğim gibi yola çıkın yollar mükemmel.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.