Terapist: Geçmiş Asla Geçmemiş Ve Geçemeyecek Olandır

Terapist

Zeynep Çamcı, 2021’den itibaren izleyicilere açılacak olan yeni dijital içerik platformu Gain için hazırlanan psikolojik gerilim türündeki Terapist dizisinde Çağdaş Onur Öztürk, Muhammet Uzuner, Dolunay Soysert ve Murat Kılıç gibi ünlü isimlerle rol alacak. Terapist dizisinin Mart ayında izleyicinin beğenisine sunulacağı söyleniyor. Söylenene göre bölümleri 60 dakikadan oluşan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve bölümler haftalık olarak Gain platformu üzerinden yayınlanacak.

Zeynep Çamcı Kimdir?

Zeynep Çamcı, 11 Aralık 1986 tarihinde Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Zeynep Çamcı Kimdir?

İstanbul Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. Zeynep Çamçı, kariyerinde Recep İvedik 3 filmi ile tanınmıştır. Leyla ile Mecnun dizisine ikinci sezon dahil olarak beğenileri toplamayı başarmıştır.

Beni Böyle Sev dizisinde Alper Saldıran ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Oynadığı Meryem filmi sayesinde 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Ödülü’nü kazanmıştır. 2014 yılında Gupse Özay’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrol oynadığı Deliha filminde Havva karakteriyle filme dahil olmuştur. 2015 yılında Star Tv’de gösterilen ve düşük reytingden ötürü kaldırılan Eğlendirme Dairesi programında rol almıştır.

Atv’de yayına giren Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterine hayat verirken Güney Kore’de Asia Pasific Actors Networks ödülü olarak adlandırılan APAN Star Awards ile ödüllendirilmiştir. 2017 yılında Kanal D’deki Kara Yazı dizisinde Emre Kınay, Haluk Bilginer ve Ushan Çakır ilte başrolü paylaşmıştır. 2018 yılında Adı: Zehra dizisinde başrolde Zehra karakterini canlandırmıştır. 2020 yılında vizyona giren senaristliğini yaptığı komedi filmi Feride’nin başrolüdür. 2021’de Gain dijital platformunda yayınlanacak Terapist dizisinde rol almaktadır.

Zeynep Çamcı Terapist dizisinde rol alıyor.

Yaptığı bir röportajda, kendi kendine bir dil uydurduğundan bahsediyor. Bu dili uydurma hikayesini anlatırken yaşadığı yer olan Bodrum’da annesinin eczanesine gelen turistlerden öğrendiği ayrı ayrı dillerden yola çıktığını bahsediyor. Zeynep Çamcı, tüm enerjisinin yanında kendiyle birlikte kalmayı, yazı yazmayı ve hayal etmeyi çok sevdiğini söylüyor. Zeynep Çamcı, 2015 yılından beri Serhat Bayram ile evli. Serdesin isimli bir reklam ajansları var.

Zeynep Çamcı’nın kendine ait bir Youtube hesabı var. Bu Youtube hesabında kendi rol aldığı filmlerinin, dizilerinin, kısa filmlerinin, kliplerin ya da çıktığı programların tanıtımlarını gerçekleştirmekle birlikte bir de atmasyonZ adı verdiği ve kendi söylediği şarkı serisini paylaşıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.