Terim’in İstediği Bruma’dan Cimbom’a Olumlu Cevap!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in talebi üzerine eski oyuncusu Bruma’ya yönelen sarı kırmızılı yönetime, Portekizli kanattan olumlu cevap geldi. Ayrıca Cimbom‘un Bruma karşılığında PSV’ye Ryan Babel’i önereceği öğrenildi.

Sarı kırmızılılar tüm hız transfer çalışmalarına devam ederken, Arda, Feghouli ve Emre Kılınç isimlerinin yanına hızlı bir kanat oyuncusu isteyen Terim, PSV‘de oynayan eski öğrencisi Bruma‘nın adını yönetim ile paylaştı. Bu istek doğrultusunda Bruma’dan olumlu cevabın geldiği öğrenildi. Eski öğrencisi ile ilişkileri yakın olan Fatih Terim, ligin başlamasına kısa süre kala oyuncunun performansını bildiği için Bruma’yı takımda düşünüyor.

Bruma, kanat pozisyonunda oynayan Portekizli milli futbolcudur.

Takım, Babel’i Önerilecek

Hollanda Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonası’na gitmeyi hedefine koyan ve bu hedef neticesinde ülkesine dönmeye sıcak bakan Ryan Babel’i PSV’ye önerecek. Teklifin olumlu karşılanması halinde Bruma istenecek.

Video Göndermişti

Kulüpler arası gelişmeler yaşanırken, Bruma cephesi de yoklanmış oldu. Portekizli kanat, PSV’nin ikna edilmesi durumunda memnuniyetle Galatasaray’a gelebileceğini sarı kırmızılı kulübün profesyonellerine iletti. Teknik direktör Terim’i seven ve sayan, hatta son doğum günü kutlamasında, kutlama videosu gönderen Bruma‘nın en azından bir yıllığına yuvaya dönmesi hedefleniyor.

PSV’de forma giymektedir.

”Yeniden Forma Giymeyi İsterim”

Sarı kırmızılı kulüp hakkında konuşan Bruma, “Galatasaray benim en iyi hissettiğim yer, Fatih Terim ve kulüpteki tanıdıklarımla sürekli görüşüyoruz. Yeniden Galatasaray forması giymek isterim ancak şartlar sadece bana bağlı değil” açıklamalarında bulundu.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.