The Last Of Us Part 2’nin Hikayesi Sızdırıldı

Covid-19 nedeni ile çıkış tarihi belirsiz bir süreye ertelenen The Last Of Us Part 2’nin senaryosu, oyunun yapımcısı olan Naughty Dog firmasının bir çalışanı tarafından sızdırıldı!
Sızdırılan senaryo ve görsellerde, oyunun sonu dahil olmak üzere birçok can alıcı nokta bulunuyordu ve Naughty Dog bu sızıntının kısa sürede yayılmasına engel olamadı. Çıkış tarihi belirsiz bir süreye ertelenen The Last Of Us Part 2’nin çıkış tarihi apar topar 19 Haziran olarak duyuruldu.


Naughty Dog ise resmi Twitter hesabından sızdırılan senaryo ile ilgili bir görsel paylaştı.

Çeviri : Biliyoruz ki son birkaç gün sizin için çok zordu. Bizler için de öyleydi. Geliştirme aşamasındaki görüntülerin paylaşılması ve yayılması tam bir hayal kırıklığıydı. Spoiler’lardan kaçınmak için elinizden geleni yapın ve sizden rica ediyoruz diğer insanlara spoiler vermeyin.
The Last Of Us 2 yakında elinize geçecek. Şu anda gördüğünüz ve duyduğunuz şeylerin hiçbir önemi yok, yaşayacağınız son deneyim her şeye değecek.

 
Senaryonun sızdırılması ve sızdırılan senaryonun The Last Of Us 2 takipçileri tarafından beğenilmemesi, önümüzdeki günlerin Naughty Dog için daha zorlu geçeceğini gösteriyor. Sızdırılan senaryonun gerçek olup olmadığını ancak 19 Haziranda oyun çıktığında görebileceğiz.
Son olarak The Last Of Us 2 Türkçe Altyazı seçeneği ile 19 Haziran 2020’de Ps4 platformunda oynanabilir olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.