Theta Ağı ve Değerleri

Son güncelleme:

Blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri çeşitli amaçlar için kullanılabilmektedir. Birçok projeler, mevcut video içerik hizmetlerini dağıtmaya odaklanır. Theta Ağı da bunu yapmaya çalışır ve kendi doğal Theta token’i son zamanlarda çok dikkat çekmektedir.

Blockchain teknolojisi birçok farklı amaç için kullanılabilir.

THETA (THETA), merkezi olmayan bir akış ağına güç veren açık kaynaklı bir protokoldür. E-spor, eğlence ve eşler arası akışı kapsayan kullanım durumlarını etkinleştirmek için merkezi olmayan uygulamaların (DApps) platformun üzerine kurulmasına izin verir.

Günümüzde piyasadaki diğer blok zinciri girişimlerine benzer bir şekilde Theta Network, geleneksel video içerik gönderimini dağıtmayı hedeflemektedir.

Theta 43. sırada yer almaktadır.

Theta Değerleri

Piyasa Değeri: $410,17M
Piyasadaki Arz: THETA870,50M
Toplam Arz: THETA0
(24S) Hac.: $69,39M
Değ (7G): -6,67%

Theta Network geleneksel video içerik gönderimini dağıtmayı hedefler.

Theta’nın potansiyeli neredeyse sınırsızdır. Hem akışa hem de paylaşıma güçlü bir odaklanma ile karşımıza çıkmaktadır. Bu girişim, Samsung‘un resmi desteğini de arkasına almıştır. Theta Ağı’nın Theta Token olarak bilinen kendi yerel tokeni bulunmaktadır. Bu tokenler, kullanıcıları belirli içerikleri görüntüleme konusunda ödüllendirmek için kullanılır, lakin diğer dAppler ve servisler bu platforma geldikçe diğer kullanım durumları da açılabilir. Böylelikle, bu altyapı ve tokenin çok büyük bir potansiyele sahip olduğu gözle görülürdür.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.