THY Bilet Değişikliği Hakkında Önemli Duyuruda Bulundu!

Türk Hava Yolları (THY) Bilet değişikliği konusunda yolculara duyuru yaptı !

Türk Hava Yolları Korona virüsü pandemisi nedeni ile birçok ülkeye yapılacak olan uçuşları iptal ederek bilet değişikliği konusunda yolcularına önemli bir duyuruda bulundu!

Yeni tip kovid-19 virüsü havacılık sektörünü de önemli ölçüde etkiledi. Türk bayrağını taşıyan Türk Hava Yolu Şirketi korona viürüsünden ciddi derecede etkilenen firmalardan biri oldu. Korona virüsü salgını öncesinde planlanan seferleri ise ülkelerin virüs kaynaklı aldıkları yasaklarla birlikte iptal edilmek zorunda kaldı. Uçuşları iptal olan yolcular merakla yasakların sona ereceği günü beklerken, Türk Hava Yolları da konuya ilişkin resmi sosyal medya hesaplarından duyuru yapmak zorunda kaldı.

THY’den yapılan duyuru ise şöyle;

“Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine ve uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir. Değişiklik veya iptali gerçekleşen uçuşlarla ilgili bilgilendirmeler iletişim kanallarımızdan ve SMS yoluyla yapılacak olup yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır. Bilet değişim işlemlerini ücretsiz olarak web sitemiz, mobil uygulamalarımız ve çağrı merkezlerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz” sözleri ile duyuru yapıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.