Tom Cruise, Elon Musk ve Nasa Uzayda Çekilecek İlk Film İçin Hazırlıklara Başladı

Son güncelleme:

Tom Cruise, uzayda çekilecek bir film için dünyayı terk etmeye hazırlanıyor. SpaceX ve Nasa projede aktif yer alıyor. Eğer proje gerçekleşirse uzayda çekilecek ilk filmin başrolü Tom Cruise olacak.
Tom Cruise’un uzay filmi ile ilgili, henüz hiçbir film stüdyosunun projede yer almadığı ve projenin henüz geliştirme aşamasında olduğu bildiriliyor. Ancak Cruise ve SpaceX, NASA ile birlikte bir aksiyon/macera filmi üzerinde çalışıyor.


Uzayda film çekmek Tom Cruise için yeni bir fikir değil. 20 yıl önce Görevimiz Tehlike 2 filminin vizyona girdiği yıl James Cameron, Cruise’a birlikte bir film yapmak için uzaya gitmek isteyip istemediğini sormuştu. Tom Cruise projeyi kabul etmesine rağmen proje gerçekleşemedi.

Bu Dünya’nın dışında! Tom Cruise, Elon Musk’ın şirketi SpaceX ile film çekmek için hazırlanıyor.

Tom Cruise’un SpaceX ile birlikte çalıştığı filmin nasıl çekileceği veya nasıl bir konunun işleneceği henüz bilinmiyor. Aynı şekilde film için herhangi bir yönetmen veya senarist ismi de geçmedi. Ama uzayda geçecek bir Tom Cruise filmi projesi şimdiden herkesin heyecanlanması için yeterli oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.