Tom Hanks’in Eşi Rita Wilson’dan Şaşırtan İstek “Ölürsem Bir Parti İsterdim”

Tom hanks ve Rita Wilson, ünlü aktörün, Elvis Presley’nin biyografisinin çekimleri için Avustralya’da bulundukları esnada corona virüsüne yakalanmıştı.Koronavirüs tedavilerinin ardından taburcu olan çift, tedbir amaçlı evlerinde kendilerini karantinaya almıştı. Rita Wilson ölmesi durumunda eşi Tom Hanks’ten ilginç bir istekte bulundu.

Geçtiğimiz aylarda eşi Tom Hanks ile birlikte korona virüsüne yakalanan ve tedavi sonucu iyileşen Rita Wilson, salgın nedeniyle alınan önlemlerden önce The Kelly Clarkson Show’a katılmıştı. Dün yayınlanan programda Rita Wilson’ın yaptığı açıklamalar çok konuşuldu.

63 yaşındaki Wilson, 2015 yılında meme kanserine yakalandı. Hastalığı atlatan ünlü oyuncu, bu süreçte Tom Hanks ve oğulları Chet ve Truman ile ölmesi durumunda olacaklara dair bir konuşma yaptığını söyledi.

“ÇOK UZUN BİR SÜRE ÜZÜLMENİ İSTEMİYORUM”

Rita Wilson, eşine, “Bak bana bir şey olursa, senden önce ölürsem senden iki şey istiyorum. Birincisi çok uzun bir süre üzülmeni istiyorum” diyerek izleyicileri şaşırttı. Wilson, “İkincisi ise eğer ölürsem bir parti istedim. Bir kutlama istedim, şarkılı, danslı ve insanların hikayeler anlattığı bir kutlama” dedi.

Ayrıca, programda eşinin en sevdiği yönlerini de ihmal etmeyen Wilson, Tom Hanks’in çok iyi bir hikaye anlatıcısı olduğunu belirterek  “Öncelikle iyi hikaye anlatanları çok seviyorum. Herhangi biri güzel bir hikaye anlatıyosa bayılıyorum. O her zaman beni çok güldürüyor. Bunu da çok seviyorum” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.