Tom ve Jerry Geri Dönüyor…!

Tom ve Jerry gerçekten çocukluğumun vazgeçilmezi geri dönmesi beni çok mutlu etti o yüzden bu filmi eğer güzel ve başarılı bir yapım olursa benim ve benden önceki jenerasyonun duygu dolu izleyeceği bir yapım olacak. Pazar sabahları babamızla annemizle oturup izlediğimiz gülüp eğlendiğimiz bir serüvendi onların hikâyesi onlar bizim sessiz kahramanlarımızdı umarım bu yapımda eskisi gibi bir izlenim yaratır bizlere.

Flimde neler olacak biraz göz atalım; daha önce hiç görmediğiniz bir teknikle hazırlandığı, ilk söylentiler arasında. Bunun yanı sıra Canlı aksiyon ve animasyon formatını sorunsuz şekilde bir araya getirileceği ve Tom ve Jerry, canlı aksiyon ve animasyon filmlerine göre biraz daha karikatürize daha gerçekçi bir şekilde tasarlanacağı belirtilmiş güzel bir iş çıkacak gibi.

Tim Story tarafından yönetilecek filmde, Moretz’in yanı sıra Ken Jeong, Michael Peña ve Rob Delaney gibi isimler oynuyor.Hikayesi henüz belli olmayan filmin; Kayla (Chloë Grace Moretz) adlı düzenine oldukça düşkün bir karakterin, kendisini Tom ve Jerry’nin sonsuz rekabetinin ortasında bulmasıyla başına gelenleri izleyeceğimiz bir yapım olacağı tahminler arasında yer alıyor. Henüz tam adı açıklanmayan Tom ve Jerry filminin 16 Nisan 2021’de vizyona gireceği bildirildi. Gerçekten heyecanla bekliyorum çocukluğumun geri gelmesini.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.