Toplantı Sırasında Kameranın Kapalı Olduğunu Zanneden 66 Yaşındaki Senatör, Çırılçıplak Kaldı

66 yaşındaki Meksikalı senatör Martha Lucia Micher,senatör ve gazeteciler ile Zoom üzeriden görüntülü konuşurken, bir yanlış anlaşılma nedeniyle gündeme oturdu.

26 Mayıs tarihinde diğer senatör ve gazeteciler ile beraber Zoom üzerinden Kovid-19 ile ilgili yapılan toplantı esnasında kameranın kapalı olduğunu düşünen senatör yaptığı ile herkesi şoke etti. Kameranın kapalı olduğunu düşünen senatör kamera karşısında elbisesini değiştirdi.

Toplantı Sırasında Kameranın Kapalı Olduğunu Zanneden 66 Yaşındaki Senatör, Çırılçıplak Kaldı

Toplantıda bulunan bir kişi soyunduğu sırada kamera karşısında senatörün çıplak olduğu anın ekran görüntüsünü alıp sosyal medyada yayınladı.

Olay anında sosyal medyada gündem olurken senatörden de bir açıklama geldi. Senatör Micher, şu açıklamaları yaptı:

“Kazayla vücudumun özle yerlerini gösterdiğim için pişman değilim. Kadın vücudunun bir nesne gibi görülmesine karşıyım. 66 yaşında bir kadınım, üç çocuğum ve her üç çocuğumda şuan iyi yerlerde. Üç çocuk doğurup emzirdiğim için vücudumda bozulmalar olmuş olabilir ama utanılacak bir şey değil. Vücudumla gurur duyuyorum. 40 yıldır sol görüş kimliği ile insan hakları için mücadele ediyorum. Bu kimliğim ile toplum içinde önemli rollerde bulundum. Vücudumdan utanmıyorum, aksine vücudumu seviyorum ve gereken ilgiyi gösteriyorum.”

 

Konuyla ilgili ise senatör ve gazeteciler Micher’e destek verdiler. Sosyal medya üzerinden desteklerini açıklayan kişiler, Micher’in açıklamalarını kendi hesaplarında paylaştılar.

Ekran görüntüsünü ise kimin çekip yayınladığı henüz bulunamadı. Parlemento sözcüsü de olay ilgili bilgilendirme yaparken,soruşturma açıldığını ve ekran görüntüsünü paylaşan kişinin bulunup gereken cezayı alacağını söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.