Travala.com Kripto Projesi : Ava Coin

Travala.com 2017 yılında kurulmuştur. Blockchain tabanlı bir seyahat rezervasyon platformudur. AVA NEO blok zincirine dayalıdır. Geleneksel seyahat firmalarından %40’a kadar daha ucuz fiyatlarla hizmet vermektedir. Amaçları seyahat endüstrisiyle ilişkili maliyetleri azaltmak ve güvenilir, şeffaf bir seyahat rezervasyon platformu oluşturmaktır.

Travala.com gerçek dünyayla bağdaştırılarak tasarlanmıştır.

Analistler Travala.com’ un güzel bir proje olduğunu ancak pandemi döneminden dolayı etkilendiğini ve geriye gittiğini düşünmektedirler. Pandemi bittikten sonra ise Travala.com’ un büyük yükselişine tanık olacağımızı düşünmektedirler.

Tatil sektörünün 2023 yılına kadar 632 milyar dolar değerinde olması beklenmektedir. Travala.com da blockchain teknolojisi üzerine kurulduğu ve herhangi bir rakibi olmadığı için artı durumdadır.

Travala.com bize en sevdiğimiz kripto para birimini kullanarak dünyanın herhangi bir yerinde konaklamamız için imkan sunmaktadır. Neredeyse piyasada bilinen bütün kriptolarla tatil ödemesi yapabilmekteyiz.

Travala.com Neden Potansiyel Vadetmektedir?

Ülkemizde ve dünyada online olarak tatil rezervasyonu satın almak popüler hale gelmeye başlamıştır. Travala.com’ da kullanıcılara her adımda çok ciddi tatil indirimlerinden faydalanmasını sağlayan teşviklerde bulunmuştur. Yapılan rezervasyonlar karşılığında bonus ödüller sunmuştur:

” Cüzdanınızda kademeli olarak AVA tutmaya çalışır. Etkinleştirildiğinde, Akıllı Simgeye sahip otel ve konaklama rezervasyonları için geçerlidir. Ayrıca sadece üyeliği etkinleştirdiğiniz için %24 ARV bonus ödülü kazanacaksınız. ”

Travala.com şunu iddia etmektedir : ” Bizimle rezervasyon yaptıktan sonra başka bir web sitesinde daha ucuz bir fırsat bulursanız farkı iade edeceğiz! ”

Travala.com Cüzdanı Nereden Alabilirim?

Travala.com kendi web sitesinden indirilebilen kendi cüzdan yazılımını üretmektedir. Bu sayede Travala.com’ u bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Maksimum güvenlik elde etmek istiyorsanız kripto para birimlerinizi TREZOR cüzdanında saklayabilirsiniz. Bir donanım cüzdanı satın almak istemiyorsanız ise Atomic Wallet gibi mobil cüzdanlar kullanabilirsiniz.

Peki AVA Coin Nedir?

Ava coin Travala.com’ un gelecekteki kullanım durumlarının merkezinde yer almaktadır. Travala sayesinde Ava Coin ‘e olan talebin artması beklenmektedir. Bu sayede tüm kullanıcıların kullanabileceği bir ekosistem yaratılmak istenmektedir.

Gelecekte bir sıkıntı olduğunda AVA bir kurtarıcı görev görecektir.

AVA’nın Kurucusu Kimdir?

AVA Coin CEO’su Emin Gün Sirer

Emin Gün Sirer bilgisayar bilimleri üzerine uzman Cornell Üniversitesi’nin profesörüdür. Ava Labs’ı kurmasıyla birlikte bir çok yatırım almıştır. Özellikle Andreessen Horowitz ve Coinbase’ in eski CTO’ su Balaji Srinivasan da dahil olmak üzere birçok yatırımcıdan 6 milyon dolar almıştır.

Emin Gün Sirer yaptığı bir röportajda ” En ufak bir saldırının düşünülemez olması gerekmektedir. Ava 1000 kişiyle çıkabilirse AVA’da bir şeyi tekrar yazmak 800 kişi gerektirir. Ancak Bitcoin’de 4 , çok az ” demiştir.

Ve sözlerine şunları eklemiştir : ” Her ülkenin mutlaka blockchain planı olması lazım. O planın iki kolu olması lazım. Her ülkenin kendine has bir teknoloji planı vardır. O planın içerisine de blockchain projesini almak bir numaraları hedef olması gerekmektedir. İngiltere, İsviçre, Singapur bu ülkeler bu konuda inanılmaz hassasiyet gösteren ve yatırım yapan ülkelerdir. ”

AVA Coin Fiyatı Ne Kadar?

Yazının yazıldığı tarihte AVA Coin Değeri
05.04.2020 tarihli AVA Coin Piyasa Değeri

AVA Coin Grafik

Ava Coin Grafik

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.