Trump’ın Cinsel İçerikli Film Yıldızı Olan Yasak Aşkı, Meslek Değiştiriyor

ABD Başkanı Donald Trump siyasi kişiliği ile gündeme gelirken bir yetişkin film yıldızının anlattıkları ile de gündeme oturdu.

Asıl adı Stephanie Clifford olan Stormy Daniels olan yetişkin film yıldızı Trump ile ilgili anlattıkları ile tüm dünyayı şoka uğramıştı. ABD Başkanı Donald Trump’la ilişki yaşadığını kamuoyuna anlatarak tüm dünyanın gündemine oturan yetişkin yıldızı şimdilerde ise yeni bir haber ile anılıyor.

Cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels, yetişkin filmlerinin aksine bu sefer bilim kurgu çizgi romanı serisinin yüzü olmaya hazırlanıyor.

Cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels  Trump ile ilişkisini anlatmasından sonra büyük bir popülerlik kazanmış ve Trump ile olan cinsel ilişkisini bir kitabında yazmıştı.

Trump, ilişki yaşadığını reddetse de avukatı genç kadına susması için para verdiklerini itiraf etmiş ve Daniels bu olaydan sonra tüm dünyada manşet olmuştu.

Trump’ın cinsel içerikli film yıldızı olan yasak aşkı, meslek değiştiriyor

Daha sonra Trump’ın eski avukatı Michael Cohen’in susması için ödeme yapıldığını itiraf ettiği Stormy Daniels, tüm dünyada manşetlerde yer almıştı.

Daniels şimdilerde ise meslek değiştirdi. Yetişkin filmlerinin aksine bilim bir bilim kurgu çizgi romanı serisinin yüzü olmaya hazırlanan film yıldızı, çizgi romandan uyarlanan bir bilim kurgu-korku filmi Uzay Kuvvetleri’nde rol alacak.

Prejesi hakkında da konuşan film yıldızı Daniels “Elbette tamamen hicivsel olacak” dedi.

Proje için şart belirleyen Daniels, tek şartının ise aptalmış gibi tasvir edilmemesi olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu, “Çünkü kapıdan girince odadaki herkesi tekmeleyeceğim” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.