Tüm Ülkelerde En Çok Kayıtsız İşçi Yine Onlardan…!

Son güncelleme:

Kadınlar günü yaklaşıyor ancak kadınlar için pek de değişen bir durum söz konusu değil bir gün hatırlanıp 364 gün unutulan bir döngü olarak karşımıza çıkıyor.Gerçekten bu durum ve son dönemlerde yaşananlar insanı fazlaca üzüyor.Sadece kadınlara değil aslında insanların canlıların birbirine olan tahammülsüzlüğü fazlaca arttı.

Kadın aslında sürekli ve devamlı bir işçi olarak görebiliriz aslında dünya düzeninde böyledir. Katır dışı dünya genelinde en çok kadınlar çalıştırılıyormuş şaşırdık mı hayır. Çünkü dediğimiz gibi aslında emek gösterdiği durum para ile karşılığı olmadığı için bu konuda zaten müzdarip olsa da normal bir iş hayatında aynı durumla karşılaşmaması gerekmektedir. Ancak araştırmalar sonucunda ortaya çıkan tablo biraz can sıkıcı aslında kayıt dışı işçi çalıştırır tüm ülkelerde hoş karşılanan bir durum olmasa da birçok ülkede gizli gizli yürütülmekte umarım devletlerin bu çalışma düzenini bir çözüm yolu bulurlar.

Kadınlarımız ve gerçekten emek veren tüm işçilerimiz için bir düzen ve gerekli olan prensipte oluşturulursa gerçekten herkes için adil bir çalışma biçimi ortaya çıkacaktık diye umuyorum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.