Deep Blue Club

Türk Yapımı 3 Kült Film…!

Son güncelleme:

Gerçekten farklı bir bakış ya da herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bazen duyguyu hani dibine kadar yaşamak diye adlandırdığımız yapımlar özellikle bir dönemin vazgeçilmezleri arasında hani izlediğinizde sizden ondan bir şeyler bulduğunuz gerçek yapımlar en azından benim için muhteşem bir seri haline geldi. İzlenecek listemin başında sıkılmadan bazen gülerek bazen gözyaşları içinde izliyorum sorunları dertleri her şeyi ayrı ayrı ele alan filmler mutlaka izleyin.

AĞIR ROMAN

Gerçek bir oje kokusu burnuma çalındı.Öyle güzel delikanlı bazen yoldan çıkmış ama biraz efkarlı arka sokağın hikayesi İstanbul’un görünmeyen yüzü belkide görünen Müjde Ar, Aysel Gürel,Okan Bayülgen ve bir çok ismin baş rollerinde oynadığı harika bir delikanlı filmi.

 Yol 
Yılmaz Güney‘in senaryosunu yazdığı ve Şerif Gören ile beraber yönettiği film, İmralı Açık Cezaevi’nden bayram iznine çıkan beş mahkumun öyküsünü anlatmaktadır. Bir çok dalda ödül almış bir yaşam öyküsü.

Pardon
Mert Baykal
‘ın yönetmenliğini yaptığı, Rasim Öztekin, Bülent Kayabaş, Erol Günaydın gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı film gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir..Gerçekten Ferhan Şensoy‘un dev yapıtı olarak bizi kendine bağladı hayranlıkla izledim oyunculukların gerçekten su gibi aktığı bir yapım.

Mutlaka izlemeniz gerekenler bu yapımları kaçırmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.