Türkiye’nin En Çok Satan Yazarı: Adem Güneş

Adem Güneş Kimdir?

Adem Güneş, hem bir pedagog hem de bir aile danışmanı. Bu konularda önemli bir bilgi birikimine sahip olan ve aynı zamanda başarılı bir yazar olmasıyla tanınan Adem Güneş, hem kitaplarıyla hem de sosyal medya hesapları üzerinden birikimlerini bizlerle buluşturuyor. İnstagram sayfası üzerinden çeşitli paylaşımlara yer vermesiyle birlikte 1.3M takipçiye ulaşmıştır. Çocuk eğitimi konusunda, siz de Adem Güneş ile birlikte aydınlanabilir, adem_gunes İnstagram hesabını takip ederek bu konuda çok yönlü bir birikime sahip olabilirsiniz. YouTube Pedagoloji Okulu-Pedagog Adem Güneş hesabı ile birçok konu hakkında videolar paylaşmaktadır. Örneğin; ‘ Pedagoloji Okulu 140- Duyarsızlık, Olgunluk Değildir, Okul Başarısı İçin 3 Temel Motivasyon’ gibi çeşitli içeriklere yer vermektedir. Adem Güneş kitapları ile de ilgileri üzerine çekmiştir. Birçok ödüle başarısıyla layık olan Adem Güneş Kimdir? yakından tanıyalım.

Çocuk Eğitimi Alanında En Çok Satan Yazar Oldu!

Adem Güneş ile çocuğunuzun eğitimine adım adım yaklaşın.

Adem Güneş, FORBES 2016 verilerine göre Türkiye’de en çok satan 16. yazar sıralamasında yer almaktadır. Adem Güneş’in Çocuk Eğitimi konusundaki yaklaşımı İngiliz Bristol Üniversitesi’nde araştırma konusu olmuştur. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) tarafından yürütülen Çocuk Erken Tanı Uyarı Sistemi (ÇETUS) projesinde yer almasıyla birlikte TRT Çocuk ve Türk Telekom’da proje danışmanlığı da yapmıştır. Bütün bu başarılarının ardından tabii olarak alanında uzman bir kişi haline gelmiş ve makaleleri, kitapları ile bu uzmanlığını bizlere kanıtlamıştır. Başarılarının getirisi olarak ise birçok ödüle layık görülmüştür.

Fahri Doktora Ünvanı Verildi

Adem Güneş birçok ödüle layık görülen bir kişiliktir.

1969 yılında Ankara’da doğan Adem Güneş, ilk, orta ve lise eğitimini Türkiye’de tamamladıktan sonra Rotterdam Üniversite’si Pedagoloji Bölümü’nden mezun olmuş ve Yüksek Lisansını Sosyoloji bölümünde yapmıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Senatosu tarafından Fahri Doktora Ünvanı almıştır. Peki Fahri Doktora Ünvanı ne demek? Fahri Doktora Ünvanı; bilimde, sanatta ya da insanlık veya ülke hizmetinde üstün başarı gösteren ve olağandışı katkılar sağlayan kişilere verilmektedir. Görüldüğü üzere Adem Güneş farkını tekrardan yansıtmıştır. Daha sonra başarılı yazarımız, Türkiye Çocuk Zirvesi tarafından Çocuk Dostu Ödülü ve Aile ve Çocuk Programları Medya Etik Ödülü’ne layık görülmüştür.

Ünlü Pedagog Adem Güneş Kitapları

En Son Çıkan Bırak ve Rahatla Kitabı İlgi Odağı Oldu

Adem Güneş’in diğer kitaplarına ve hakkında daha birçok şeye https://www.ademgunes.com/hakkimizda sitesinden ulaşabilirsiniz.

Adem Güneş, Bırak ve Rahatla adlı kitabında kendimizi nasıl onarabileceğimizi anlatmaktadır. Altı haftalık bir program içerisinde ‘Duygusal Farkındalık Eğitimi’ sunuyor. Bunu, telaşlı yaşamı bırakıp biyolojik ritmi düzenleyerek sakinliğe erişmeyi amaçlayarak, bastırılmış duyguları bırakıp ruhsal özgürlüğü hissetmemizi sağlayarak, kaygılı bedeni bırakıp iç genişliği elde etmeyi yeğleyerek, geçmişini onarmak ve gerçek kendiliğini bulmak isteyen herkes için bu kitabı kaleme almıştır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.