Türkiye’nin Podyuma Çıkan En Genç Modeli; Yasak Elma’nın Asuman’ı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisindeki Yıldız’ın annesi Asuman karakterine hayat veren güzel oyuncu Melisa Doğu, oyunculuğunun yanı sıra eğitmenlik ve oyuncu koçluğu da yapıyor.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Melisa Doğu, tiyatro çalışmalarının dışında pek çok dizide rol aldı. 14 yaşında iken modellik yapmaya başlayan başarılı oyuncu, Türkiye’de podyuma çıkan en genç model. Konservatuvara gittikten sonra modelliği bırakan oyuncu, kariyerini oyunculuk üzerinden devam ettirme kararı aldı.

Melisa Doğu’nun rol aldığı dizi projeleri arasında ise şu diziler yer alıyor: “Keşke Hiç Büyümeseydik, Ateş Böceği, Kötü Yol, Yıldız Masalı, Yalan Dünya, Avrupa Avrupa, Kanıt,  Doktorlar, Geniş Aile, Avrupa Yakası, Şöhret, Kocamın Ailesi,  Yasak Elma.” Güzel oyuncunun rol aldığı bazı tiyatro oyunları ise şöyle: “Aşk Geçmişim, Nereye Gitti Bütün Çiçekler? , Kalp Düğümü, Üçüncü Türden Yakın İlişkiler: Başlangıç…”

“Kendimi Birine Ait Hissettiğimde Bambaşka Bir Kadın Olabiliyorum”

Oldukça sosyal bir kişi olduğunu ifade eden Melisa Doğu, kendini özgürlüğüne düşkün ve sadık bir kadın olarak tanımlıyor. Yaz aylarında iki arkadaşının düğünlerine eşlik eden güzel oyuncu Melisa Doğu, vermiş olduğu bir röportajda evlilik hakkında düşüncelerini şu cümlelerle dile getiriyor: “Bir ilişki yaşarken kendimi birine ait hissettiğimde bambaşka bir kadın olabiliyorum. Sosyal ve özgürlüğüne düşkün kadın domestik karaktere dönüşüyor. Bunu yaşadım ve bu yüzden evlilik bana çok uzak değil ama klişelerle dolu bir evlilik yaşamak istemiyorum. Evlilikten sonra kaybetme korkusu yok oluyor. Bu güven değil güvenen insan da korkar. Evlilik hayatta birinci önceliğim değil çocuk da öyle. Hayatta herkesin anne olması gerektiğini düşünmüyorum. Gerçekten doğru zamanda yapmak isterim.”

Başarılı oyuncu Melisa Doğu, Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma dizisindeki Asuman karakteri ile çok sevildi. Heyecanlı senaryosu ile izleyenleri her hafta merak içinde bırakan, uzun süredir ekranlardaki yerini koruyan Yasak Elma dizinin Asuman’ı renkli kişiliği, birbirinden ilginç sözleri ve tavırlarıyla kısa sürede çok sayıda kişinin sevgisini kazandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.