İzmir- İstanbul seferi yapan Pegasus Havayollarına ait yolcu uçağı Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptığı sırada piste tutunamayarak pistten çıkmıştı. Uçak kazasında hayatını kaybedenlerin kimlikleri belirlendi, cenazeleri Adli Tıp Kuruluna kaldırıldı.

İzmir-İstanbul seferini yapan Pegasus Havayolları’na ait Boeing 737 tipi yolcu uçağı Sabiha Gökçen Havalimanı’na inişte pistten çıkarak toprak zemine düşmüş, olayda üç kişi hayatını kaybetmişti. Bununla birlikte 174 yolcu ve 6 mürettebat ise yaralanmıştı.

Feci Kaza’da Üzücü Detay 

Kazada hayatını kaybedenlerin Zehra Bilgi Koçar (30), Alev Gençoğlu (61) ve Songül Bozkurt (29) olduğu açıklanmıştı. Hayatını kaybedenlerden Zehra Bilgi Koçar’ın cenazesi Adli Tıp Kurulu’ndaki işlemlerden sonra ailesine teslim edildi. Eşi Gökhan Koçar ve ve ailesinin teslim aldığı cenaze bugün Tekirdağ Malkara ilçesinde toprağa verilecek.

Kocası İle Beraber Gideceklerdi Ama Olmadı

Yedi ay önce evlenen ve İzmir’de yaşadığı ortaya Çıkan Zehra Bilgi Koçar ve eşi Gökhan Koçar eşiyle beraber haftasonu tatili için İzimri’den İstanbul’a gelmeyi planladı.Ticaret Bakanlığında müfettiş olan Gökhan Koçar’a İstanbul’da görev çıkınca eşinden daha önce İstanbul’a gelmek zorunda kaldı. 5 Şubat Salı günü yaşanan talihsiz kazada ise eşi Zehra Bilgi Koçar hayatını kaybetti.

39190cookie-checkUçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Kimlikleri Açıklandı!