Uçan Motor ile Keşfe Çıkmaya Hazır mısınız?

”Zenginin malı züğürdün çenesini yorar” köşemize hoş geldiniz yeni bir eğlence buldum size aslında çok zenginlik bir aktivite değil ama Dubai’de yapıldığını duyunca galiba biraz etkilendim.

Dubai çöllerinde puslu bir sabah paramotor turu yapmaya hazırlanmayı hepimiz isteriz değilmi? Paramotor nedir peki? Paramotor, üç tekerlekli bir bisiklet ve paraşütlü pervaneye güç veren bir motordan oluşuyor. Arkasında yedek bir paraşüt daha var.Onu kullanmayalım hiç modun da gökyüzünde bir yolculuğu çıkartıyor sizi.

Motora binmeyi seviyorum diyenlerin ayaklarını yerden kesecek bir bir etkinlik. paramotorla 40 – 50 metre kadar yükseğe çıkabilecek güçte ancak dikkat edilmesi gereken bilinçli bir pilot yardımıyla bunu yapmak gerekiyor dönüşlerde hava akımları veya bir çok etken paramotorunuzu bozabilir.Kendinizi yerde bulmak istemezsiniz öyle değil mi?

Gerçekten alternatif bir mutluluk ve adrenalin vaad ediyor benim gibi yükseklik korkunuz varsa hiç yaklaşmayın ama gerçekten çok eğlenceli olduğunu söyleyebilirim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.