Uğraşmak istemeyenler için Basit Bir Koltuk Burrow Sofa

Stephen Kuhl ve Kabeer Chopra işletme bölümünde okuyan iki öğrenci. Bu iki genç ucuz koltuk arayışına giriyor. Sonrasında ise hızlı kargo olsa da kalitesiz malemeye sahip olan koltuklar alabiliyorlar. Bu koltukların montajı ise uzun sürüyor ve oldukça yorucu oluyor. Lüks model olan koltukların ise teslimat süreleri daha uzun ve fazla miktarda para ile teslimat yapılıyor. Sonrasında ise Burrow adlı bir firma açan Stephen Kuhl ve Kabeer Chopra ikilisi, farklı tasarımlarla daha kolay ulaşılan ve kurulan koltukları satmaya başlıyorlar.

Peki Burrow Sofa nedir? Burrow Sofa nasıl kullanılır? Burrow Sofa avantaları nedir? Burrow Sofa özellikleri nedir? Tüm bu soruların cevaplarını ayrıntılarıyla inceleyelim.

Burrow Sofa nedir?

Burrow Sofa nedir?

Çoğu insan uygun fiyatlı koltuk alırken kalitesiz malzeme ve kurulum sıkıntısı yaşıyor. Bu duruma çözüm getiren Stephen Kuhl ve Kabeer Chopra ikilisi Burrow Sofa karşımızda. Burrow Sofa bir hafta içinde teslimat yapan ve doğrudan kullanıcılara gönderilen bir ürün. Renç ve biçim olarak kişisel seçenekleri bulunan bu ürünün kurulum ve gönderim sıkıntısı olmuyor.

Stephen Kuhl ve Kabeer Chopra Burrow Sofa ürününü üretme kararı aldıklarından 2016 yılında üreticilerle paylaşıyorlar. Üreticilerin fikri duyması sonrasında güldüklerini söyleyen ikili 10 binin üzerinde koltuk satıyor.

Burrow Sofa özellikleri ve avantajları neler?

Burrow Sofa avantajları neler?

Burrow Sofa basit bir koltuk olarak karşımızda. Kalitesiz malzemeleri bulunan ve kurulu zorluğu ola koltuklara karşı olarak üretilen bu ürün doğrudan eve gönderiliyor. Bu da Burrow Sofa’nın en büyük avantajı olarak karşımızda.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.