Ünlü Çift Tedirgin! Evlerine Tünel Yaptırıyorlar!

Dünyaca ünlü eski futbolcu David Beckham ve Spice Girls’ün eski üyesi Victoria Beckham, İngiltere’de bulunan malikhanelerine akılalmaz bir inşa yaptırdı.

İngiltere’nin Cotswolds bölgesinde bulunan 9 yatak odalı evlerinden lüks garajlarına bağlanan bir tünel açtırmak için resmi kurumlara izin başvurusunda bulundu.

Dünyaca ünlü çift Victoria ve David Beckham tüneli ise neden açtırmak istedikleri merak konusu oldu.

İngiltere’de artan hırsızlık olaylarına önlem almak isteyen çiftin uzun süre tedirginlik yaşadığı belirtildi.

3 çocukları olan ve medyanın en gözde çiftlerinden biri haline gelen David ve Victoria Beckham son olarak çareyi evlerine gizli bir tünel yaptırmakta buldu.

Fakat tüneli yaptırmak için izin almaları gereken ünlü çift ise vakit kaybetmeden ilgili yerlere başvurularını tamamladı.

Son olarak 14 Mayıs’ta komşuları Dele Alli’nin evine giren hırsız tarafından bıçaklanması ve Riyad Mahrez’in 400 bin euro değerindeki saatlerinin çalınması, Beckham Ailesi’ni daha da korkuttu.

Ünlü Çift Tedirgin! Evlerine Tünel Yaptırıyorlar!

RESMİ KURUMLARA BAŞVURDULAR

Beckham’lar güvenlik önlemi olarak evlerine bir tünel açtırmayı düşündü ve İngiltere’nin Cotswolds bölgesinde bulunan 9 yatak odalı evlerinden lüks garajlarına bağlanan bir tünel açtırmak için resmi kurumlara izin başvurusunda bulundu.

Ünlü çift ayıca bu tünel ile birlikte bu planı daha da genişletti. Bu plan kapsamında yeraltı bağlantısı kurdurmanın yanı sıra yeni bir şarap mahzeni ve güvenlik kulübesi inşa ettirmek için de taleplerini iletti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.