Ünlü Sunucu Burak Akkul’dan Sevindiren Haber Geldi!

Koronavirüse yakalanan ve geçtiğimiz haftalarda tedavisine yoğun bakımda devam edilen ünlü sunucu Burak Akkul’dan virüsü yendi. Akkul’un virüsü yenmesi de virüs korkusu yaşayan birçok insan için umut ışığı oldu.

Teve 2 ekranlarında eşi Seda Akkul ile Çok Gezenti isimli programın sunuculuğunu yapan Burak Akkul, yurt dışından döndükten sonra koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımda tedavi gören Akkul’dan müjdeli haber geldi. Yoğun bakımdaki tedavinin ardından Akkul koronavirüsü yendi.

5 SEMPTOMDAN 4’ÜNÜ YENDİ

Yeni Asır’da yer alan habere göre: Zorlu günleri atlatan Akkul’dan güzel haberler gelmeye başladı. 5 semptomdan 4’ünün iyileştiği sadece bir belirtinin kaldığı onun da bu süre içinde kaybolacağı öğrenildi. Tedavisinde yeni gelen ilaçların kullanıldığı bilgisine ulaşılan Burak Akkul kötü günleri geride bırakıyor. Akkul’un dünyaya yayılan ve binlerce kişinin ölümüne sebep olan virüsü yenmesi de salgından korkanlara bir umut oldu.

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKMIŞTI

Yurt dışında ülkelere gezerek program yapan Burak Akkul, iş için gittiği Londra’dan döndükten kısa bir süre sonra öksürük ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmişti. İlk olarak boğaz enfeksiyonu teşhisi konulan ve sonrası durumu ağırlaşan Akkul’un koronavirüs testi pozitif çıkınca tedavi altına alınmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.