Ünlü Yönetmenin Kızı Yetişkin Film Yıldızı Olmaya Karar Verdi!

Dünyaca ünlü yapımcı ve yönetmen Ünlü Y’ün bebekken evlat edindiği Mikaela Spielberg meslek seçiminde çok ilginç bir karar verdi.

Mikaela geçtiğimiz günlerde her gün ruhumu tatmin etmeyecek şekilde çalışmaktan yoruldum diyerek yetişkin film yıldızı olmaya karar verdiğini söyledi.

Ünlü bir yönetmen olan babasının da kendini desteklediğini belirten Mikaela herkesi şoka uğrattı.

23 yaşındaki genç kız, The Sun’a verdiği röportajda ailesinin en büyük destekçisi olduğunu söyledi: “Güvenliğim onlar için her zaman bir numaralı öncelik oldu. Bunu yapma sebebim, vücudumu kazançlı bir şekilde onurlandırmak istemem” dedi.

Hafızalarımıza yer edinen ‘E.T’ filminin yönetmeni olan Spielberg’in her konuda kendisine destek olduğunu da belirten Mikaela “Hergün ruhumu tatmin etmeyecek şekilde çalışmaktan yoruldum. Bu tür işler yapmak kendimi iyi hissettiriyor. Böylelikle diğer insanları da tatmin etmiş gibi hissediyorum” diyerek ağızları açık bıraktı.

Mikaela, aldığı karar karşılığında sevgilisiyle olan ilişkisini de anlattı. Sevgilisine de bir söz verdiğini ve kesinlikle kimseyle sevişmeyeceğini anlatan Mikaela, verdiği demeçte prodüksiyonu kendinin yapacağını ve tek başına kamera karşısına geçeceğini belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.