Uzak Masaüstü Uygulamasının: Teamviewer’in Sağladığı Kolaylıkları

Team Viewer Uygulaması

TeamViewer:

Windows, Mac, Linux, Chrome OS, Raspbery Pi , Android, İOS gibi yazılımlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Uzaktan yönetim ve Web konferansı olarak piyasada bulunmaktadır. İşletmeler ve Ticari deneme sürümü gibi birçok seçenekleri olan bu uygulamada” Her gün 400 indirme , 2.0 milyarın üzerine bağlı cihaz, aynı anda çevrimiçi olan 45 milyona yakın cihaz” gibi çok popüler bir uygulama olduğunu kanıtlıyor.

TeamViewer Host :

”TeamViewer Host uzak bilgisayarlara erişim yapmak için 7/24 kullanılmaktadır. Bu sayede uzaktan izleme, sunucu bakımı, ya da ofisteki veya evdeki bir PC’yi veya Mac’e bağlanmak gibi işlemlerde ideal bir çözüm sağlanıyor. TeamViewer Host’u sınırsız sayıda bilgisayar ve cihaza kurun. Lisanslı kullanıcı olarak hepsine erişebilirsiniz”

Amaç:

  • ” Cihazlar arasında gelen ve giden bağlantıları kurun”
  • ”Gerçek zamanlı erişim destek ”
  • ”Evrimiçi işbirliği yapın, toplantılara katılın ve başkalarıyla sohbet edin.”

TeamViewer Nasıl Kurulur:

  •  Google’dan TeamViewer’ın sayfasına giriniz. Ardından TeamViewer’ı indir seçeneğine tıklayınız. Daha sonra bu uygulama indiriltikten sonra cihazı bağla gibi seçenekler çıkacağını göreceksiniz.
  • Daha sonra masaüstüne indirilen uygulamaya girerek bağlantı kurmak istediğiniz IP adresi ve Şifresi ile, iletişim kurmak istediğiniz cihaza bağlanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.