Uzak Mesafe İlişkisini Sürdürmek İçin Altın Kurallar!

Son güncelleme:

Sevgiliniz ile bir süre ayrı kalmak zorundasınız. Ayrı şehirler, uzak mesafeler derken ilişkiniz zedelenmesin. İşte size uzak mesafe ilişkilerini sağlam tutabilmek için birkaç öneri

  •  Öncelikle uzak ilişkilerde risk aldığınızı unutmayın ve birbirinizi yıpratmamak için çaba sarf edin. Gelecek zamanlarda beraber olacağınız günleri düşünün ve bunun için bir şeyleri göze alarak ilişkinizi sağlam tutmaya çalışın. Uzak mesafe ilişkilerinde en önemli konulardan biri kavga etmek. Neden, niçin ve ne zaman tartıştığınıza dikkat edin.

  • Tartışma sıklığınız gün geçtikçe artıyorsa bu duruma bir çözüm bulun. İlişkinizi detaylı olarak düşünün ve her konuda açık olun. Bu gibi durumlar ilişki için zor olabilir ama yapabilirsiniz.İlişkinizde sır saklamayın ve sevgilinizin de bu konuda size karşı açık olmasını isteyin.

  • Farklı şehirlerde hatta ülkelerdeyseniz özellikle dürüst olmaya dikkat edin.  Birbirinize gününüzü anlatın ve yapacaklarınızı haber verin. Bir zaman sonra ilişkinizin rutinleştiğini düşünüyorsanız buluşacağınız zamanları birlikte planlayın. Neler yapmak istediklerinizi paylaşın ve küçük sürprizler hazırlayın.

  • Gün içerisinde iletişim zamanlarınızı planlayın. Unutmayın ki, sizin de bir hayatınız var onun da. Zamanınızı ilişkiniz için yapıcı olarak kullanın ve görüşme saatlerinizi düzenli hale getirin.  Birbirinizden uzak kalmış olsanız da minik sürprizler yapmaya devam edebilirsiniz.

  • Teknoloji çağında birbiriniz ile iletişimde kalmak artık çok kolay ama ona el yazınız ile hazırladığınız kartlar yollayın ya da küçük hediyeler ile mutlu edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.