Uzayda Dev Ahtapotlar Bulundu…

Son güncelleme:

Uzayda yaşam var mı sorusu sürekli aklımızda dönüp duran ve gizemini koruyan. Gerçekten bizi heyecanlandıran bir durum olarak devam etmektedir. İnsanların uzaylılarla ilgili bir çok teorisi vardır. Bunun üzerine belki birçok kez filmler ve diziler çekiliyor bu konu üzerinde sürekli ütopyalar oluşturmayı seviyoruz.

Ancak ütopyaların dışında insanların dikkatini de çeken araştırmalar sonucunda varılan sonuçlar insanı galiba daha çok etkiliyor. Araştırmalar sonucunda ortaya çıkan yeni gelişmeler farklı sonuçları doğurdu ve bu sonuçlar acaba bazı tahminler gerçek mi? Sorusunu yine aklımıza getirdi.

Britanyalı bir astronom, Jüpiter’in uydusu Europa’da yaşam gelişme olasılığının neredeyse kesin olduğunu söylüyor. Bilim insanına göre bu yaşam formu “ahtapotları” andırıyor. Buzul bir oluşumun altında okyanus barındığını ve bu yapılaşmanın ardında Ahtapot benzeri bir canlının ancak bunun devasa olduğunu öne sürmektedir. Bunun aslında daha önce birkaç filmde konu edilmiş olması acaba sorusunun cevabını bize getirdi yine ama böyle gerçeklik varsa korkutucu mu yoksa farklı canlılar olduğunu bilmek güzel mi bilmem ama uzak yolculuğu ve uzaylılarla ilişkileri iyi tutmak gerek diye düşünüyorum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.