Vakko 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu!

Son güncelleme:

Vakko, hazır giyim ürünleri üretimi ve satışı yapan bir şirkettir. Vakko’nun temeli, 1934’te Vitali Hakko tarafından Şen Şapka adıyla kullanılan, küçük bir şapkacı dükkanına dayanır. Şen Şapka Vakko’ya dönüştükten sonra Türk ipeği, pamuğu ve yünüyle eşarplar üretmeye başlar.

 

Vakko 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu;

”Modada farkındalık yaratmaya dayanan İlkbahar / Yaz 2020 kadın koleksiyonunda Vakko, canlı renkler, minimalist, sofistike silüetler ve geri dönüştürülebilir malzemelerle yaşamdaki coşku ve neşeyi canlandırıyor.

Vakko kadın koleksiyonu, 2020 İlkbahar / Yaz sezonuna enerji katıyor. Bu sezon renkler empiriler, ileri ve geri dönüştürülebilir malzemelerle buluşuyor. Farkındalığa dayalı olarak, silüetleri yaşam enerjisi ve coşku ile bütünleştiren bir anlayışa sahip olan koleksiyon, stil, malzeme ve tasarım detayları ile fark yaratıyor.”

Yaz koleksiyonunda geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanıldığı tasarımlara yer veren Vakko Kadın koleksiyonu, dinamik ve enerji veren renkleri stil sahibi tasarımlarla buluşturuyor. Sıcak yaz günlerine yakışan canlı ve güçlü görünümleri hasır şapkalar, zarif çantalar ve konforlu sandaletler tamamlıyor.

Koleksiyona Ait Bazı Görseller;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.