VeChain (VEN/VET) Hedefi Nedir?

VeChain (VEN/VET), dağıtılmış bir iş ekosistemi kurmayı hedefleyen “bir servis olarak blok zincir” kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. VeChain, tamamen şeffaf bilgi akışını, verimli iş birliğini ve yüksek hızda değer aktarımını hedeflemektedir. Ağustos ayına $0,02 ile başlayan VeChain, 27/08/2020 tarihinde $0,02 ile son bir ayın en düşük, 09/08/2020 tarihinde ise $0,02 ile son bir ayın en yüksek değerine ulaştı.

VeChain endüstride işini en iyi yapan blokzincir kuruluşlarından birisidir.

Geçtiğimiz hafta %-8,85 değişim gösteren VeChain şu an $0,02’dan işlem görmektedir. VeChain’in teknolojisi lüks ürün, lojistik, gıda, ilaç vb. endüstrilerde tercih edilmektedir. VeChain teknolojilerini kullanarak bir tedarik zinciri aracılığıyla ürünleri takip edebilir, ürünlerin kalitelerini belirleyebilir veya gıda ürünlerinin kalitesinden emin olabilirsiniz.

VeChain Değerleri

Piyasa Değeri: $940,33M
Piyasadaki Arz: VET55,45B
Toplam Arz: VET0
(24S) Hac.: $120,97M
Değ (7G): -6,23%

VeChain bir çok şeyi yapabilmektedir.

VeChain, kapsamlı bir yönetişim yapısı, sağlam bir ekonomik model ve gelişmiş IoT entegrasyonu’ aracılığıyla blockchain teknolojisini gerçek dünya ile birleştirerek tedarik zinciri yönetimini geliştirmeyi amaçlayan kurumsal odaklı bir blok zinciri ekosistemidir.

VeChain, üreticilerin platform üzerinde benzersiz tanımlayıcılara sahip ürünleri atamasına ve böylelikle katılımcıların bir tedarik zincirindeki ürünlerin hareketini ve kaynağını izlemesine olanak tanır.

Teknolojilerini kullanarak bir tedarik zinciri aracılığıyla ürünleri takip edebilirsiniz.

Haziran 2015’te başlayan VeChain, kendisini Singapur, Lüksemburg, Tokyo, Şangay, Paris, Hong Kong ve San Francisco’daki uluslararası operasyonlarla halka açık blockchain teknolojisini kullanan gerçek dünya uygulamalarının öncüsü olarak tanımlar.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.