Veriler Bizim Elimizde: GXS Coin

GXChain platformu verilerin kontrolünü tam anlamıyla kullanıcılarına teslim eden blockchain tabanlı veri ekonomisi sistemidir, GXS Coin ise token’ı. İşte GXChain hakkında detaylar!

GXChain Nedir?

GXChain farklı birçok türde uygulamaların ve projelerin geliştirilmesini sağlıyor. Blockchain projelerinin çoğunda olduğu gibi tüm akıllı sözleşmeleri ve hizmet olarak Blockchain’i destekliyor. GXChain’in bunlara ek olarak verdiği birçok hizmet mevcut. Kimlik doğrulama sistemi ,veri depolama ve hızlı giriş yapma özelliği gibi hizmetler söz konusu.

​GXChain platformu güncel olarak saniye başına 100 bin işlem yapabiliyor. Böylece GXChain ağı sayesinde birçok projenin hayata geçme potansiyeli bulunuyor.

GXS Coin Nedir?

GXS Coin tabanlı uygulama geliştirme platformu olarak bilinen Blockcity, kullanıcıların verilerini merkeziyetsiz ve dağıtılmış bir sistemde olmasına ve şifrelenmiş güvenlik sistemiyle saklamasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar bu ağdaki verilerine erişim izni vererek kazanç elde edebiliyor. Yani Blockcity kullanıcıların verilerini yeniden kazanmasına yardımcı oluyor.

Blockcity sistemiyle 1 milyondan fazla kullanıcı ile birlikte dijital bir varlık oluşturabilir, bir kimlik oluşturabilir, birçok Blockchain uygulamalarından faydalanabilir, geliştirilmiş özel bir sistem sayesinde verilerinizi güvenli bir şekilde depolayabilir ve verilerinizi para kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

GXS Coin Piyasa Değeri Nedir?

Dünyanın en yaygın kullanılan ve en büyük işlem kapasitesine sahip kripto para borsası Binance borsasından GXS Coin kolayca satın alınabilir ve yatırım yapmaya başlanabilir. Kolaylık açısından Türkçe dil desteği ve kimlik onayı gerekmeden işlem yapılabilmesi sebebiyle Binance platformu genel tercihtir. Güncel piyasa değeri ise:

1 GXS Coin= 8.12 TL olarak işlem görür.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.