Vitor Pereira Kararsızlık Yaşıyor!

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira takımın başına geldikten sonra sistem değişikliğine gitmişti! Pereira kendi istediği oyuncuları sarı-laciertli takıma getirterek kendi sistemine uygun bir kadro yapısı oluşturdu! Pereira, takımda çok şans bulamayan oyunculara şans vererek kendi sistemine uygun oyuncuları kafasında belirledi. Fakat iki bölgede bazı oyuncular arasında kararsız anlar yaşamakta! Pereira’nın kararsızlık yaşamasına sebep olan oyuncular orta sahada Max Meyer ve Mert Hakan Yandaş forvette Pelkas ve Rossi!

Vitor Pereira Seçim Yapmakta Zorlanıyor!

Seçim Yapmakta Zorlanıyor!

Vitor Pereira, orta sahada Mert Hakan ile Meyer, forvet arkasında ise Pelkas ile Rossi ile ilgili seçim yapmakta zorlanıyor!

Orta sahanın yeni transferi Alman yıldız futbolcu Max Meyer,bir zamanlar çok büyük umutlar verecek bir futbolcuydu fakat Meyer’in kariyerinde ki bazı beklentilerin karşılığını veremediği konuşuluyor. Alman futbolcunun bu yıl sarı lacivertli takımda kendisini bulması bekleniyor ve son oynadığı maçlarda olumlu bir görüntü sergiledi!

Sivasspordan büyük umutlarla transfer edilen 27 yaşındaki futbolcu sezona Mert Hakan Yandaş, Girensunspor ve Hatayspor maçında ilk 11 de başladı! Yoğun bir tempoda olan sarı lacivertliler hem Avrupa hem Lig maçları ardı ardına olunca oyuncuları dinlendirme yönünden de orta saha yoğunluğu Pereira’yı birazda rahatlatıyor.

Forvetin geçen sezonun yıldızlarından Pelkas bu sezona sakatlığı nedeniyle pek şans bulamadı! yeni transfer Diego Rossi transferi ile de forvette kafa karıştırıcı bir durum söz konusu oldu.

Fenerbahçe’den 8 Futbolcu Eksik!

İrfan Can Kahveci, Marcel Tisserand, Nazım Sangare, Jose Sosa ve Miha Zjac sakatlıkları nedeniyle Frankfurt’a gidemedi. Ayrıca UEFA kadrosunda yer almayan Miguel Crespo, Burak Kapacak ve Serdar Dursun da İstanbul’da kalan isimler arasında! Fenerbahçe UEFA’ya sekiz futbolcusu eksik gitti!

Almanya’ya aran sarı-lacivertli takım yoğun bir ilgi ile karşılaştı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.