Watford’lu Forvet Deeney’nin Erken Doğan Bebeğiyle İlgili Kan Donduran Mesaj: Umarım Korona Kapar

İngiltere takımı Watfor’da forma giyen forvet oyuncusu Troy Deeney’in bebeği dünyaya geldi. Fakat erken doğan ve nefes almakta zorluk çeken 5 aylık bebeği için çaba gösteren ve onunla ilgilenen yıldız için taraftar kötü yorum yapıyor.

Koronavirüs nedeniyle antrenmanlara çıkmayacağını açıklayan Premier Lig ekibi Watford’un forveti Troy Deeney, kendisine “Umarım oğlun koronavirüs kapar” şeklinde mesajların geldiğini dile getirdi.

İngiltere’de sosyal mesafeli antrenmanlara çıkmayı reddeden Watford’un forveti Troy Deeney CNN  International konuutşu. Yaptığı açıklamada kendisine kan donduracak mesajların atıldığını belirten Troy Deeney, sosyal medyada ki tepkiler ile ilgili konuştu.

Watford’lu Forvet Deeney’nin Erken Doğan Bebeğiyle İlgili Kan Donduran Mesaj: Umarım Korona Kapar

“UMARIM OĞLUN KORONAVİRÜS KAPAR”

Troy Deeney, sosyal medyada “Umarım oğlun koronavirüs kapar” şeklinde mesajlar aldığını açıklarken, bu mesajlar ilgili de bir açıklama da bulundu. İngiliz futbolcu, “İnsanların attığı mesajları gördüm. Eğer bunlara cevap verirsem, kötü insanların istediğini yapacağım ve daha çok üzerime gelecekler” diye konuştu.

BEBEĞİ ARALIK AYINDA DOĞDU

Watford’un forveti Troy Deeney’in oğlu Aralık ayının son günlerinde premature olarak dünyaya gelmişti.

ANTRENMANA ÇIKMAYACAĞINI SÖYLEMİŞTİ

Temaslı antrenmanlara başlama kararı alan ve haziran ayında sahalara dönme hazırlığı yapan Premier Lig’de Watford forveti Troy Deeney, 15 Mayıs’ta antremanlar ile ilgili açıklama yapmış ve antremanlara çıkmayı reddetmişti. Bu açıklamalar ise futbol gündemine oturmuş ve taraftarlar bakımından oldukça konuşulmuştu.

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.