Waves Misyonu Nedir?

Son güncelleme:

WAVES, 2016 yılında Rus fizikçi Alexander Ivanov tarafından kurulan hem bir kripto para birimine hem de açık kaynaklı bir blockchain platformuna verilen addır. WAVES, kitle fonlaması ve ticaret için merkezi olmayan bir yer olan blockchain platformu olarak adlandırılabilir.

Waves Değeri: ₺18,28 TRY

Waves Platform’un misyonu, merkezi sistemlerden merkezi olmayan sistemlere geçişi hızlandırmayı amaçlayan ve bireyin kendi fonları ve varlıkları, kişisel verileri ve mahremiyet üzerindeki kontrolüne vurgu yapan bir ekosistem oluşturmaktır. Waves Platform, dApp’leri geliştirme ve çalıştırma sürecini kolay ve erişilebilir kılmak için bir dizi amaca yönelik tasarlanmış araçlarla, kendisini Web 3.0 uygulamaları ve özel merkezi olmayan çözümler için açık bir ağ olarak tanımlamaktadır.

Piyasa Değeri: ₺1.881.910.657 TRY

WAVES Değerleri

Piyasa Değeri: $252,94M
Piyasadaki Arz: WAVES102,94M
Toplam Arz: WAVES0
(24S) Hac.: $57,45M
Değ (7G): -28,08%

Waves Kripto Nedir?

Waves, kullanıcılara kendi yeni özel belirteçlerini oluşturma fırsatı sağlamak için geliştirilmiş bir Blockchain platformudur. Bu belirteçler sadakat programları, uygulama içi para birimi oluşturma ve ICO’nun kurulması için kullanılabilir. Waves, çekirdek yazılımın üzerine eklentiler olarak yeni belirteçler veya işlem türleri ekler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.