Whatsapp Tiyatrosu: Korona Ve Juliet Biletleri Tükeniyor!

Pandeminin bizi evlere kapattığı, bunun etkisiyle kendini farklı işlere adayan gençlerden yaratıcı bir fikir daha geldi: Whatsapp Tiyatrosu! 26 Şubat Cuma günü başlayacak olan ‘Korona ve Juliet’ oyununu kaçırmayın derim!

Whatsapp Tiyatrosu Nedir?

Bambaşka Bir Format: Sohbetin Seyircileri

Ortaya yeni çıkan bu fikir nedir ve nasıl yapılır öğrenelim. Bir Whatsapp grubu kuruluyor. İçinde oyuncular ve seyirciler olacak, tabi seyircilerin yazma izni yok. Oyun aslında 3 gün sürecek. Günün belirli saatlerinde olacak ve gruba gelen il mesajla oyun başlayacak. Oyuncuların iletişim şekilleri ise yazmak, ses kayıtları, fotoğraflar, gifler, emojiler ve link gönderimleri şeklinde olacak. Bir canlı bir sahne gibi olacak olan oyun çok eğlenceli geçecek gibi görünüyor!

Whatsapp Tiyatrosu Nasıl Yapılır?

İşte Oyuncu Kadrosu!

Korona Ve Juliet Oyuncuları Kimdir?

Katılımı İse Çok Kolay!

Biletini alan katılımcılar, oyundan hemen önce telefon numaraları kullanılarak bir Whatsapp grubuna eklenecekler. Ardından 3 güne yayılan Korona ve Juliet oyununu istedikleri zaman takip edebilecekler. İlk oyunlarını 25 Mayıs 2020 tarihinde yapan ve oldukça sevilen Nüx Tiyatro, insanları evlerinden de olsa eğlendirmek için elinden geleni yapıyor. Oyunun ücreti 30 TL ,yazarı ve yönetmeni ise Fuat METE. Detaylar ve bilet almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.mobilet.com/event/korona-ve-juliet-6112-f26b

Bilet Ücreti Ne Kadar?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.